bi sorunum var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve fearless540 tarafından 29 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. fearless540

fearless540 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba arkadaşlar..yaklaşık 1 senedir bu sporu yapıyorum.20 yaşındayım başlamadan önce 81 kilo 182 cm bi vücudum vardı ve bolca yağ tabiki:) nese başladım bu spora ama yediklerime hiç dikkat etmedim çok az yiyodum düzgün beslenmedim ve 5 ayda 14 kilo verdim..dolayısıyla kaslardanda yedik ve vücut iice inceldi..1 ay önce düzgün beslenmeye başladım ve 4 kilo aldım şu an 71 kiloyum kış boyuncada almaya dewam edicem.fakat yağlardan kurtulamıorum.acid veya toz kullanmadım bugüne kadar sizce kullanmalımıyım? vücudumu dahada büyütmek değil hatlarımı çıkartmak istiorum.. yağ almadan düzgün nası beslenebilirim..? yağ yakıcı kullanmalımıyım? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. kuartet

kuartet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarım
    Yer:
    ‹stanbul
    Forumda bu konular daha once baya bir karıştırılmış tartışılmış dostum.Detaylı arama yaparsan bulabilirsin istediklerini.bence iliaç son çare olmalı.Ama illaki ben ilaç kullanarak bişeyler yapmak istiyorum diyosan Cleanbuterol ve L-Carnetine tavsiye edebilirim.bu ilaçlardan ben kullandim. Cleanbuterol kimyavi bir ilaçtır, L-carnetine vucutta azda olsa bulunur sen sadece disaridan ek alarak biraz daha bu seviyeyi yukselterek takviye yapmış olursun.bunun haricinde birde efedrin diye bir ilaç var.buda kimyavi bir ilaçtır. Cleanbuterol, efedrin ve L-carnetine hakkında forumda arama yapabilirsen karsina baya bir bilgi çıkacaktır dostum.kolay gelsin iyi çalışmalar.

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Forumda aradığınız cevaplar mevcut, arama yaparak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş