Bi el atın arkadaşlar

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve qohezyon tarafından 26 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. qohezyon

qohezyon Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Foruma yeni kayıt oldum bnde bu işlere merak sardım.Merak sarma amacım ise düzenli biçmde kilo almak idi.Fakat ben bunu bir türlü beceremiyorum yaşım 18 (boyum:1.78) (kilom:53) ne yepmalıyım ne önerirsiniz lütfen güzel bir beslenme programı önerirseniz iyi olur.Metobolizmam hızlı çalışıyor o yüzden yediklerimi yakıyorum.Mesela 1 ay önce bütün yemklerden 2'şer tabak yiyordum kilo alayım diye fakat en fazla 2-3 kilo aldım.Kilo aldırıcı ürünler var hangisini önerirsiniz.Birde bendeki bu kilo problemi dayımda da var :) o da çok zayıf LÜTFEN ARKADAŞLAR yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim iyi çalışmalar.

2. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Kısa sürede kilo almanın en güzel yolu : Muz ve bal.
    Bu spora başlamadan önce bende senin gibi zayıftım bu yüzden başlayamıyordum bir türlü bu yüzden her gün sabah ve akşam olmak üzere 1 adet muzu ezip püre haline getirdim üzerinede 1 tatlı kaşığı bal ekledim güzelce karıştırdıktan sonra yedim. Yalnız yedikten sonra acayip enerjik oluyorsun,özellikle cinsel istek acayip artıyor :D eğer sabrederim diyorsan denemende fayda var çünkü bana kısa sürede iyi kilo aldırmıştı.

Onun dışında pilav ve makarnayı bolca tüketmen lazım.Birde mısır gevreklerinin iyi bir gainer(kilo aldırıcı) olduğunu duymuştum.Onlarıda deneyebilirsin

Sayfayı Paylaş