Bi Bakarsanız Sevinirim..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 0silici0 tarafından 19 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 0silici0

0silici0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle iyi Akşamlar ...

Yaşım : 17 , kilom : 78-80 Arası sürekli oynuyor. Boyum : 181 .

Vg'ye her kış niyetleniyorum ama kısmet olmuyor . Yazın denize, havuza giremeyince insanın aklı başına geliyor tabi..

Geçen senede yazıldım Body'e 1 ay falan gittim , Vücutta biraz toparlanma oldu ama Hocalar ilgisiz. O yüzden insanın hiç bir şey yapmaya isteği kalmıyor. Önerebileceğiniz bişey var mı ? Evde çalışmam daha iyi olur mu ?

2. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Hocalar ilgisizse sende onlarla ilgilenme. Git ve sporunu yap. Forumu iyice araştır

3. 0silici0

0silici0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam iyi hoş diyosunda sanki para vermeden gidiyomuşum gibi davranıyor adamlar.:mad:

4. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    boylw davranan sacma sapan yerler var eger ayno yere gitmeyi dusunuyosan forumu cok oku be burdan edindigin bilgilere gore gidip sporunu yap. ev ortami salon gibi olmaz salonda daha cok yonlu calisirsin ve motivasyonda daha ust duzey olur . bende bel fitigi cikti 2 haftadir evde calisiyorum ve2 ay salona gidemicem ama salonu istiyorum evde ayni verimi alamiyorum . tabiki karar senin

iyi calismalar dilerim

0silici0 bunu beğendi.
  5. 0silici0

0silici0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam ilgim için teşekkürler öncelikle. İlçede yaşadığım için 2 tane salon var. Ve en iyisi gittiğim yer. Köşeye Çekip konuşsam işe yarar mı ki ?

6. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    köseye cekip konusmaktan kasitin hocam en azindan biseyleri kendim yapana kadar benimle daha fazla ilgilenmenizi istiyorum gibi seylerse işe yarayabilir fakat tekrar ayni seyi yaparsa motivasyonun daha cok düser ve salondan sogumayada baslarsin ama hocanda bilgili biriyse (sonucta pek bilgili olmadigi icinde ikgilenmiyo olabilir) tabiki konus ve ilgilenmesini sagla . beslenme ve diger konularda ise forumdan bircok seyi öğrenebilirsin hocana ihtiyacın kalmaz :)

0silici0 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş