Bi bakar mısınız ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve doan89 tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. doan89

doan89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir sene içerisinde 87 den 71e kendi çabamla düştüm fakat bel ve karın bölgesi sanki hala aynı karın ve bel bölgesinde biriken yağlardan nasıl kurtulabilirm nasıl bir yol izlemem gerekir. İlginize teşekkürler göz atıp yorumda bulunan herkesten Allah razı olsun.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Daha çok bilgi lazım. Boyun kaç,ağırlık çalışıyor musun, çok mu fazla yağ var yoksa sadece karın kaslrını görememekten mi şikayetçisin?

3. Duhast

Duhast Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    boy bilgini verirmisin

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Öncesinde ölçü alsaydın belinden incelme payını görebilirdin.Bende ilk ay çok büyük belde incelme olmuştu 10cm bel ölçüsü azalmıştı ve kiloda bayağı vermiştim.Yapıcak birşeyin yok yağ yakımına devam ediceksin cardio programını iyi yürüt ki o yağların erisin.

5. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba,

Arkadaşların da dediği öncesinde ölçü alsaydın belinin incelip incelmediğini daha rahat anlardın.
    Bunun için bugün ölçü alımını yap ve kardiyo&diyet programını iyice düzenle.
    1 ay sonra tekrar ölçü al ve karşılaştırmanı öyle yap.
    Böylelikle daha sağlıklı bir karşılaştırma yapılır.

İyi günler,

6. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba
    Bolgesel yag verme diye birsey var mı? Cardio butun vucuttan yag yakmaz mı?

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Hayır bölgesel yağ verme diye birşey yok.Cardio dediğiniz gibi vücudun her yerinden yağ yakımı yapar yani koşu yapıyoruz diye sadece baldırlarımız incelmez her yerimizde incelme olur yüzümüzde dahi ama farketmez zor olsa gerek :D

8. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Tesekkurler bende bu bilgiden emindim. :) :) O zaman bu arkadasmızın kilo vermesini cardio yaparak sagladıgını tahmin ediyorum. Bu dogruysa ve bel bolgesinden kilo veremediğini dusnuyorsa beslenmesiylede ilgili bir sorun olabilir. kile verip sadece gobek bolgesi etkilenmiyorsa aklıme beslenme gelir.

9. doan89

doan89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar afedersiniz bilgi vermeyi düşünemedim boy 1.75 kilo şuan 72 ve bel çevresi de 89 çıktı. Belirli bir diyet programım yok sadece bazı günler sadece kahvaltıyla günü bitiriyorum akşam 6dan sonra yemek yememeye çalışıyorum 6dan sonra açlık hissedersem meyve yiyorum bu kadar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:44 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:35 ----------

Yağlardan şikayetçiyim sadece kas yapmak gibi bir niyetim yok sıkı bir görünüme sahip olursam zamanla kas yapmaya çalışabilirim ancak bu çok uzun bir yol. Hedefim göbegi ve göbegin yan kısımlarını kaybetmek.

10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sorun beslenmede aç kalarak zayıflanmaz doğru beslenme ile zayıflanır artık 3 zeytin bir kiprit kutusu büyüklüğündeki peynir gibi sağlıksız diyetler modasıda geçti kaliteli beslenmelisin öğün atlamamalısın akşam meyve yememelisin çünkü neticede meyvede şeker var gündüz vakitlerinde yemelisin cardio yapmalısın ip atlama bisiklet sürme dans etmek gibi ağırlık antremanıda kilo vermede yardımcı olacaktır

11. doan89

doan89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende diyet yapmak istiyorum ama etrafta o kadar fazla bilgi kirliliği var ki biri onu yeme diyor öteki günde 4 öğün ye diyor. Devlet hastahanesine gittim doktor bana masanın üzerinde tomarla duran fotokopi kağıtların arasından birtanesini verdi o kadar. Metabolizmama uygun doğru diyet programını nereden edinebilirim bilmiyorum

12. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    Bu konunda son birsey diyp cekiliyim konudan. Forumda o kadar cok beslenme uzerine yazı varki. Kendi metabolizmanı en iyi sen tanırsın. Mesela burada yazılan cogu diyette sebze yoktur ama ben kendimi bildiğimden mutlaka sebze de ekliyorum. Ayrıca iyi bir karın kası istiyorsan diet spor bir arada olacak. Sadece deitle duzugun bir karın olur ama kaslı bir karın olmaz.

Sayfayı Paylaş