Bi bakar mısınız kilo ile ilgili sorum var lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fbfrkn tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fbfrkn

fbfrkn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar evimin yakınına body salonu açılmış fiyatını öğrenip gitmek istiyorum ama bi sorum/sorunum var Kasım ayında 18 yaşıma giricem boyum 1.77-1.80 arası kilom 54-55 ben bodye gittiğimde ne kilo almak ne de kilo vermek istiyorum bu mümkün mü?
    Birde mesela bu mümkün değil sadece 2-3 kilo alıp daha almamam mümkünmü?

2. Cleoder

Cleoder Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    54-55 boyuna göre çok az bir kilo. Vücudunun tam oturmuş, sağlam olmasını istiyorsan kilo almalısın. Mevcut yağların kasa çevrilir, ama sonrası kilo almak istemiyorum dersen nasıl olur bilemem.

3. harmel

harmel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Düzgün beslenip antrenmanınıda yaparsan kilo alırsın ama göbekli falan olacagını sanıyorsun galiba korkma öyle birşey olmaz.54 kiloda çok az düzgün bir fizik istiyorsan 70 lere çıkmalısın

4. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Bence sen yanlış düşünüyorsun neden kilo almamak istiyorsun halbuki kilo eksiğin çokca var,senin o boyla kilonun 70 75 civarı olması lazım.Tabi kilo alıncada göbek yapmayacaksın tam manasıyla vucudun herşeyiyle gelişecek irileşeceksin.kilon boyundan 5 eksik olmasını sağla spor yaparak bak ne kadar güzel bi vucut çıkıyor ortaya.

Sayfayı Paylaş