Bi Bakın body e başlamak için endişelerim var ve kick-box için

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve fbfrkn tarafından 4 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fbfrkn

fbfrkn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba foruma daha yeni kaydoldum ve hemen bu konuyu açtım hemen sadede geliyim
    Evime yakın bir fitness salobu var burada kick-box dersleride veriliyor hangisini tavsiye edersiniz boyum 175-77 civarı kilom 57-58 zayıfım yani ve bu yüzden korkuyorum kick-box başlarsam daha çok zayıflarmıyım diye aynı şekilde fitness da alışkın olmadığımdan zayıflar mıyım diye korkuyorum zaten zayıfım hepten düşerim diye korkuyorum bu kobudaki tavsiye önerilerinizi yazar mısınız? teşekkürler

2. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Motivasyon açisindan soyluyorum 8 ay once 62.7 kiloydum 1.85 boyla simdi 81.2 kiloyum. Bodyden şasma. Basarilar

3. fbfrkn

fbfrkn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol peki kick box mu body mi veya 2 ay body yaparım sonra box hangisi ni tavsiye edersin

4. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Body ile kutle alimi cok daha kolay olur ama senin icin kilo onemli degil guc onemli ise daha sonradan kickboksu tavsiye ederim ama en az bak en az diyorum 1 senelik body gecmisinin ardindan

5. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım, bir bakın gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş