Bişeyi anlamıyorum herşeye 1 yıl diyosunuz.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Aslann tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar çogu siteye bakıyorum scood adkins yenilmezin ana karakteri yuri boyka bu vucudu isteyen birine 2 yıl 4 yıl flan diyorlar kesin bi sonuç söylemiyor bi adam vardı adını bilmiyorum fotosu bu
    https://encrypted-tbn3.gstatic.com/...VTAc2wR2p48x_9xXKRoPO14hShZoDfZKKB2h2q7egA4vA

Bu vucudu isteyen birisinede 1 yıl diyorlar bense bu vucut gibi istiyorum
    https://encrypted-tbn1.gstatic.com/...PIUbedhYX6ZQaj2OpYROVSmW8PA1k72FbZ0pmrfaU3cxi

öyle büyük bi hedef degil ama sorsam bunada 1 yıl diyorlar bu bi yıl mevzusu nedir ya herkes 1 yıla takmış bi yıl çalışınca nasıl bişey oluyorsunuz karın kası gögüs kası var bende hafiften öyle fazla degil fazla zayıf degilim idealin biraz üstündeyim ama sıkınca karın kaslarının ilk 4`ü belli oluyor istedigim vucutta bu şekilde
    sizden istedigim bunada 1 yıl demeyin kaç ayda çıkar saçma olucak biliyorum genetige beslenmeye bakıyor ama beslenmede sorun olmaz ilaçta kullanmacam
    karın kası zaten var günlük olarak çalışıyorum 4 set 50 40 50 40 olarak 4 ay vb yapıcam bu vucuda sahip olurmuyum
    Boy:180 Kilo:70 yaş:16

2. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    4 ayda öle vücut olsa inan sokakta 5kişiden 4 ü öyle olurdu....ve 1 yılda olur diyenler de sallamış....ben ve benle başlayan birçok arkadaşım hala o üstteki vücudun yanına yaklaşamadık....bu arada başlayalı aralıksız 1 yılı biraz geçti...

Aslann bunu beğendi.
  3. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Dostum herşey iyi güzelde 3 aydır evde sınav mekik koşu benc dips yapıyorum 3 ay karın kaslarının ilk 4 ünü görüyorum sıktıgım zaman 4 ayda vb yapıcam
    bu vucut olmazmı ?

http://cdn.returnofkings.com/wp-content/uploads/2013/03/cam-gigandet-workout-never-back-down.jpg

4. hector90

hector90 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kimse bilemezki 1 yıl 3 yıl 5 yıl herkesin genetiği farklı

Aslann bunu beğendi.
  5. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen dostum genetik farklı karın kaslarını yapmayı kafama taktım çıkardım herkes 6 ay dedi 6 aydan aşagı çıkaramazsın dediler çıkardım 3 ayda o kasları belli ettim şimdiki amacımsa sadece vucudumu o şekle sokmak eminim biraz sonra 3 4 yıldır bu sitede olanlar o vucutmu diye alay edicekler burdan ögrenmek istedigim tek şey 4 ayda sadece şekillenme olurmu onu merak ediyorumm
    Bu arada cevaplar için teşekkür ederim :D

6. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    2 haftaya olur

7. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Dostum dalga geçme burda adam gibi bi soru soruyoruz size 2 hafta 1 ay flan ne bu forumda sordugun soruya dogru düzgün cevap alamacaksak dalga geçilicekse ne anlamı var ki burada durmanın tabi benden tecrubelisiniz neyse.

8. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Adamın vücudu yağsız, sanırsam asla pes etmeyi izlemişsin. Marifet o 4 baklavayı çıkartmakta değil. Böyle bi vücut 1 senenden fazlanı çok rahat alır. Ayrıca bu kaç haftada olur demek yanlış olur herkesin genetiği aynı değildir. İkisinede giden yol aynı 1. ve 2. resimdekinin 2.resimdeki arkadaş daha zayıf olduğu için öyle yani kilosu daha az doğru BESLENME ve ANTRENMAN ile 1.5 senede ulaşırsın. Ayrıca böyle konu açacaksan da kendi resmini atman lazım Ya da forumu araştırman lazım yeterince açık olmuştur.

9. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum foto atamıyorum usb kablosu ve kart okuyucu bozuldu o yüzden yaptıgın açıklama için teşşekkür ederim artık ne kadar zaman alırsa ugraşıcam fazla kas benim için dezavantaj olucagı için yapmak istemiyorum 4 ay sonra kick boksa başlacam body gitmemin amacım birazda olsa vucudu toparlamak

http://******/wp-content/uploads/2013/03/plaj-vucudu.jpg

vucut bu şekilde tek fark karın kaslarının üstünde biraz yag tabakası var o kadar bide adonis belli olmuyor onun antremanlarınada 1 ay önce başlamıştım

Son düzenleme: 8 Temmuz 2013
  10. Zealotry

Zealotry Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam lütfen saçmalamayın. En az 3 hafta lazım bu vücut için.

11. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Alıntı:
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmış mıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme
    ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi?
    *Bu vücut için hangi supplementları kullanmalıyım? .... vb..

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş