Biçimsiz Vücut

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Borin tarafından 3 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Borin

Borin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar resim kalitesi çok kötü kusura bakmayın
    resimdede gördüğünüz gibi bel ve çevresi aşırı yağlı 1,87 boy 76 kg boyuma göre kg normal fakat gördüğünüz gibi şekilsiz bi vücudum var 1 haftadır her gün 20 - 25 dk koşuyorum son turlarımı depar atarak koşuyorum en ufak bi gelişme olmadı :) daha çok erken biliyorum fakat bunun yanında neler yapayım tavsiyeleriniz bekliyorum.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kardıo en az 30 dk sureklı yap kosmaya calıs basta bende 2 dk kosamazdım zamanla kosun gelısır ama kosmaya calıs varsa bısıklette yap 10 dk mekık alt karın mekık bel hareketlerı gıbı bolgesle hareketlerı kat programa surecı hızlandır.

yemeklere dıkakt et ev yemeklerı yaglı olur annenle konus yagı kıssın yada sana haslama ızgara yapsın sekerı abur cuburu kes sekerı meyveden alın yemekten en az 2 saat sonra tuket yoksa oda faydası olmaz.

onun dısında nerde calısıyorsun bılmıyorum ama body de yap vucudu sekıllendır kas kutlenı artır

Borin bunu beğendi.
  3. Borin

Borin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    20-25 dk sorunsuz koşuyorum açıkcası canım sıkılıyor sahada dönmekten :)
    spor salonuna gitmiyorum o yüzden imkanlarım kısıtlı. mekik,şınav çekemiyorum kollarım çok güçsüz kaldırmıyor mekikte göbekten katlanamıyorum resmen çok zorlanıyorum. en iyisi şuan koşu süresini arttırmak ve biraz daha dikkatli beslenmek ilginiz için teşekkürler.
    birde zayıflama aletleri var yüksek titreşimli onu kullansam bir işe yarar mı ?

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    mekık cekerken tam kalkmanız gerekmıyor yarım kalkın hem belınız sakatlanmaz hemde gerılım azalmaz ayrıca mekık cekmen gerekıyor sıkılastırman gerek kılon boyuna gore az bıle sayılır mekık yaparsan o karın olgesı aynı sekılde yanlarda sıkılasır daha ınce gozukur hemde o bolgeden yag yakını hızlandırır

sınavıda ogrenın vucudunuzun sekle gırmesı gerek en azından sınavla ılerleme olucaktır yarım cekın dızlerının uzerınde sınav cek ogrendıkce normal sınav cekersın ben sızden beterdım 97 kg boyumda 1.80 di kendım evde sınav cekmeyı gorendım cekerken kac kere gobek ustu dustum hattı hesabı yok ama ogrendım en sonunda:)

marcassin ve Borin bunu beğendi.
  5. Borin

Borin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    vücudum fotograftakinden biraz daha iyi hafif toparladı ama bu göbek erimiyor arkadaş ne yapacagımı bilemiyorum. vücud yağ oranı %25 her gün 30 dk normal tempolu koşuyorum yaklaşık 15-20 gündür 1 cm bile erime yok. sanırım çok erken ama hiç bi gelişme göstermemesi insanın moralini bozuyor.
    kilo almakta istiyorum boyuma göre kollarım çok zayıf sadece bu koşuyla ve arada sırada mekik ile yaktıgımdan fazla besin alsam yani kilo alsam vücudum düzgün olur mu acaba? bel bölgesindeki yağlanmanın gitmesinden bahsediyorum.

Sayfayı Paylaş