BFTR nin Admini olsaydınız hangi icraatleri yapardınız :) …

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve NacHo tarafından 12 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Aziyi bende merakla bekliyorum:D

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    heldic forumda olmalı bencede çünkü her ne kadar beslenme konusunda anlaşamasakta en azından boş yorumda bulunmuyordu
    Azide eğlenceli bir arkadaşımızdı sıkıcı günlerde çoğu kişi açtığı konulara bakıp gülüyordu onuda sitede görmek isterim
    Kalkan333 ve Kayra beyde forumda olmalı diye düşünüyorum tabi kara yönetimin

3. brhmcr

brhmcr Guest

Af ile ilgil basvurular bireysel yapilmaktadirlar, ilgili sahislar basvuruda bulunursa yonetim elbette ki dikkate alacaktir.

Tekrar hatirlatiyorum kimseyi rica uzerine degil kendi basvurusu uzerine af kapsamina aliyoruz.

Konu basligini saptirmadan devam edersek sevinirim.

4. sthammer

sthammer Guest

konu güzel..
    admin olsaydınız ne tür icraatler yapardınız..

anti-doping payesi çok işlevsel görünmüyor, rengi de co-mod'ların rengiyle karıştırılmaya çok müsait hemen hemen aynı, foruma aşina olmayan pek çok üye bunu karıştırabilir, neyse ki anti-doping aktif değil. Renk değiştirilebilir, daha işlevsel olması için daha aktif üyelerden seçim yapardım herhalde ve yönetimdeki üyelere danışarak mevcut gt üyelerinden anabolik bölümde aktif olan 1-2 üyeden birini anti-doping yapardım, tabi sadece rengini değil, ismini de bftr/doping uzmanı - anabolik uzman vb. şekilde değiştirirdim. Çok mu gerekli tartışılır, belki takım içerisinde o bölüme atamalar olmuştur, ancak daha tutarlı olacağı kanaatindeyim, görsellik açısından da renk katabilir

Bayanlar bölümüyle ilgili en çok sorulan sorular ve cevapları başlığını oldukça geniş kapsamlı hale getirirdim ki herhalde daha önce sorulan soruların da incelenmesi ve buna uygun bir prototip çıkarılmasıyla işe başlardım, gt içerisinde bilgili bayanlar için kontenjan ayırırdım ve bayanlar bölümü sorumlusu atardım ki özellikle bayan üye olması iyi olurdu, gerçi aktif bayan üye sınırlı olduğundan kolay da görünmüyor

edit: maksat, konu yörüngesine otursun :D

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ağustos 2013
  5. sthammer

sthammer Guest

özel mesajdan bana hakaret ettiğin için seni cezalandırırdım

Sayfayı Paylaş