Bezme

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ruthlesss tarafından 19 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ruthlesss

ruthlesss Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaslar artık tavuk gormek ıstemıyorum kac gundur.kokusu goruntusu tadı nefret etmeye basladım:) sabah kalkıyorum whey ıcmeye bıle dermanım yok. bır ıstahsızlık bır yorgunluk bır rehavet anlamadım gıttı. bahardan mıdır nedır ? var mı son zamanlarda sızde de boyle degısme :D

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    bu sporda ara ara gelir böyle şeyler. Kafanı dağıtmaya bak 1-2 gün yasakları del. Birkaç gün spora gitme özle biraz. Ya da salon değiştir. O da iyi gelir.

Jacoburak ve ruthlesss bunu beğendi.
  3. Knec

Knec Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    tavuğu farklı çeşitlerde yemeye bak farklı malzemeler kat sebzeli vs. yapmayı dene, yine olmadı ton balığı veya kırmızı et tüketebilirsin bir süre tavuğu özleyene kadar :) yorgunlukta bahar yorgunluğu olabilir malum, bahar geldi sayılır.Spor yapan birine aslında bu yorgunluk gelmemesi lazım dinç olması lazım, istisnahi olabilir.Sinirimi bozuyor hemen bunu üstümden atmak istiyorum diyorsanda multivitamin hapları deniyebilirsin bir süre

ruthlesss bunu beğendi.
  4. ruthlesss

ruthlesss Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    1-2 gun yasaklar delınecek + multıvıtamın alınacak. cok tesekkrler guzel fkır:)

5. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    2-3 gün kafana göre takıl salona gitme kuralları unut kuralsız bir 3-4 gün gecir ve sonunda bu sporu neden yaptıgını anlıycaksın :) nasıl bir disiplin verdigini falan vs kolay gelsin

6. Savaş23

Savaş23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Garson
    Yer:
    Kocaeli
    Çok Fazla Protein Tozu Tüketme Birisi Söylemişti Aşırı Miktarda Protein Tozu Tüketmek Karacigeri Fazla Yorar Ve bu Bütün Vücuda Yansıyor İdmanlarda rahat kaldırabildiğin ağırlıkları kaldıramassın vs. günlük hayattada etkilemiş olabilir bir öteki neden Gripsindir.

7. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar sporcularda yorgunluk olmaz bu aylarda demiş bir arkadaş ben şınav,mekik,barfiks programını uyguluyorum forumdaki.

1-Süper dayanıklılık kazandım.
    2-Çok güçlendim.
    3-Çok az yağım var onlar gitse 6 pack zaten var ama gözükmüyor.
    Kısaca fit bir vücut var bende ama nedense her gün yorgunum arkadaş :D

Pazartesi,salı,perşembe ve cumartesi çalışıyorum. Çarşamba ve pazar off cuma da yapabilirsem cardio yapıyorum.

5 hafta sonra istediğim fit vücuda ve güce ulaşacağım. formumu korumak için her gün ne yapmalıyım beslenme programımda değişikliği nasıl yapmalıyım ve o zaman gerçek bir sporcu gibi dinamik ve formda olur muyum

Sayfayı Paylaş