beylikdüzü beykent'ten bb yapan site üyesi var mı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve yeniyim tarafından 17 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba

beylikdüzü beykent'ten bodybuilding'i salonda veya evinde yapan var mı? bende bu sporu yapmayı düşünyrum da arkadaş arıyrum :D

2. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    buralarda olan biri yokmu ya bana yardımcı olacak?

3. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Ben beylikduzundeyim 1,5 yilligim ara verdm lys sinavindan sonra tekrar asilmayi dusunuyorum yardimci olmaya calisirim

4. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    salonda mı düşünyorsunuz yoksa evde mi? teşekkürler bu arada :)

5. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    tabiki salonda eski hocayla biraz anlasamadik tam karar vermis degilim hangi salona yazilacagima siz de kesinlikle bi salon dusunmelisiniz evden cok farkli motivasyonu var

6. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    aslında bn biraz fit olmak için istiyorum... yani büyük hedeflerim yok... açıkçası kararsızım da bu konuda...

7. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Fit olmak icin baslarsiniz ilk aylar biraz zordur sonra gelisimi gorunce kopamazsiniz zaten :)

8. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    sormayın ben 3 ay gibi yapmışlığım var kopamadım başta ama sağlık sorunları yaşadım bırakmak zorunda kaldım :)

yeniden belirli düzeye gelmek istiyorum ama başlamak için biraz üşengeçlik yapıyorum galiba :)

9. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Ara vermek en zoru eski kilolar kalkmaz eski form kondisyon yoktur vs. vs. ins bi daha birakmak zorunda kalmayiz bende biraz useniyorum bu yuzden kışı bekleyesim var ama zaman kaybetmek istemiyorum sonralar bitmiyor cnku

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:17 ----------

Soyle havuzlu saunali bi salon lazim :)

10. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    evet çok zor oldu... ama işte hayat bu belli olmuyor pek... inşallah hedeflerimize ulaşırız :) aslında ben de de var o üşengeçlik bilhassa bu yüzden bir arkadaş aradım ama hala pek kararlı değilim ne yapacağım ile ilgili...

salon konusunda da haklısınız vallahi :) bizim sitede havuz, sauna ve gym vardı ama sonra taşınınca oradan kullanma fırsatım kalmadı... yeni salona geçmekte biraz düşündürüyor beni...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:38 ----------

e-mail adresiniz var mı?

11. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    gurur ve yeniyim; buyrun gelin beraber çalışalım... story residence 2nin yanındaki club storydeyim bizimkent karşısı...

12. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    MK #7; aslında iyi olur ama daha kararsızım, malum okullar başlayınca nasıl zaman ayırabilirim diye düşünüyorum..

gururda galiba karar veremedi tam olarak :)

bu arada benim hedefim sadece fit olmak yani biraz toparlamak kendimi..

13. yasin3449

yasin3449 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşLar bende body saLonu arıyodum, her tarafa yazdım ama kmse cvp vermemiş iimi :D

boyuım 1.80 kilom 79 minnacık göbeğim war duh

zayıfken vücut hatLarım daha çok beLLi oLuyodu smdi kiLo aLdm tam kas yapma zamanı ama nerede ve nasıl yapcağımı biLmiyorm :(

spor saLonuna yazıLmayı düşünüyorum ama benimLe yakınen iLgiLenen hocaLarın oLduğu bi yer istiyorum, yani kaydoLunca aL bunLar aLetLer Çalış diyen bi yer diiL :D

gerekirse yemek Listesi ne biLim iLaç faLan o konuLarda biLgi vercek yardımcı oLcak bi yer oLsn istiyorum + arkideş arıyorum :)

niyeti bozdum kesin ve net sonuç aLabiLeceğim iyi bir saLon ve yoLdaş arıyorum :)

evim beylikdüzü yeşiLkentte, yardımcı oLabiLirseniz Çookk sewinirim..

NOT = Fiyatta Çok tuzLu olmıcak :D bench_O

Sayfayı Paylaş