Beyler gainer alıcam ama kararsız kaldım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve taylan55 tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. taylan55

taylan55 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Olimp - muscletech - optimum serious mass - hardline pro gainer arasında gelip gidiyorum. Hocam olimp öneriyor onda 15 gr protein 80 gram karbo var ama şeker 33 gr o biraz gözümü korkuttu. Optimum serious mass da ve hardline progainer ın şeker oranlar yazmıyor . Birde hardline nın proteinlerinin bir kısmı bitkisel galiba. Sizce kas kazanmak için hangisini tercih etmeliyim vede ideal şeker oranı ne kadardır(bi gainer da)

2. oguzhan5516

oguzhan5516 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline progainerın 200 gramlık servisinde 155 gram karbonhidrat var. Bunun 72 gramı basit bir şeker olan dekstrozdur. 37 gram proteinin ise yarısı soya yarısı whey proteinidir. Ben 3 kg lık bir kutu bitirmiştim. Açıkcası kağıt üzerinde iyi durmasada etkileri beni memnun etti. Karar vermeden BSN True Mass'ada göz atmanı tavsiye ederim. Gerçekten çok iyi bir ürün.

3. taylan55

taylan55 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Etkileri nelerdi sende? Bsn güzel geldi bana gerçi içinde kreatin glutamin felan olmaması pek iyi değil ama fiyat yüzünden kararsız kaldım

Sayfayı Paylaş