Beyler bir ilgilenin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve esen32 tarafından 11 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Arkadaslar ben 97 kiloydum zayıfladım 65 kiloyu düştüm vücudum sarktı ve vücut geliştirmek istiyorum yaş 18 boy 180 body yaparsam tekrardan kilo alır eski halime dönermiyim vücudumda şekle girmesini istiyorum stroit bassam yada protein tozu alsam bir yardımcı olurmsunuz body ile tekrardan verdigimi alırmıyım bir yardım edin yol gösterin teşkkürler

2. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    97 den 65 e kendin diyet yaparak falan mı düştün yoksa bi rahatsızlık mı geçirdin yada kaza falan ?? ayrıcı 97 kiloyken yağ oranın neydi bu gidenlerin çoğu yağdır heralde biraz daha bilgi verirsen yardımcı olan birileri çıkacaktır.

3. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    beyler bi ilgilenin hoş bi hitap değil

4. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Yeniyim biras kötü hitap olmuş özürdilerim herkesten
    ben spor salonuna yazıldım ve spor yaptım zayıfladım spor salonuna gittim şimdi kas yapmaya yönelmeyi düşünüyorum ama zayıflamanın anlamaı kalmaz diye duydum bu yüzden danışmak istedim yardım ederseniz sevinirim

5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Yok oyle birşey.. Eskisi gibi olmazsın.. Ayrıca yazım diline de biraz dikkat etmelisin.. Hem hitaplar hem de dil bilgisi anlamında..

6. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    eğer aldığın kiloları kas kütlesi olarak alırsan bu hiç sorun yaratmaz daha estetik görünmeni sağlar...aylık ölçülerin artarsa iyisin demektir.unutma diyet herzaman şart diyetinde kendi içinde çeşitleri var eğitmenin doğru bilgiyi verecektir umarım

7. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Proteın tozu yada amıno acıd kullanabılırsın, anabolızanlara hıc bulasma

Yeterlı proteın alır ve her zaman aldıgın kalorı kadar harcarsan yaptıgın antrenmanlarla kas kutlenı arttırır ancak yaglanmazsın , kılon artacaktır ama aynadakı goruntunu begeneceksın

Haftada 4 gun antrenman yapman ıdeal, calısacagın gunler kesın bır program dahılınde olsun, tekrar yaglanırım dıye bır korku duymana gerek yok bunu kendını takıp ederek dengeleyebılırsın, baktın yag artıyor anlarsın kı fazla kalorı alıyorsun ya aldıgın kalorıyı azaltırsın ya da ıntervallı kosularla
    ve daha yogun fızıksel aktıvıte ıle kontrol altına alırsın.

Tek olcutunu kılo olarak almaman ısın esasıdır.

Kolay gelsın

8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

Lütfen hazırcı olmayın.

arkadaşlar sizde yazarak kendinizi yormayın forumda bunca konu neden işlendi ?

Kilo almak
    steroid nedir ve zararları
    yeni başlayanlar bölümü
    ve diğer bölümler

başlığınız forum kurallarına aykırı ve yazdıklarınızdan da daha hiç bir bölüme bakmadan hazırcı bir şekilde başlık açtığınız görülmektedir.

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş