Beyinde zonklama

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Jander tarafından 7 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Jander

Jander Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Forumu bir suredir takip etmekteyim forum icinde ki paylasimlarin gercekten bana cok yardimi dokundu. Bu yuzden paylasimlarindan oturu tum kullanicilara tesekkur etmek isterim.

Sorunuma geceyim;

Yaklasik 1.5 yildir orta derece Vg yapmaktayim. Boy 1.95 kilo 97 yas 29.
    Herhangi bir rahatsizligim bulunmamakta. Fakat gecen haftalarda bench presste kendimi zorlarken bir anda beynimde bir zonklama hissettim. Yeni yeni kullanmaya basladigim "Gakic"ten suphelendim fakat emin olamadim. Gakic`i bir suredir kullanmiyorum. O gunden sonra kendimi zorladigimda beynimde ayni zonklamayi hissediyorum. En son bugun sinav cekerken daha ilk sette zonklama hissettim ve biraktim. Zonklama kafanin ust kisminda olusuyor ve hareketi biraktiktan bir sure siddeti azalarak devam ediyor ve bitiyor. Konu ile bilgisi olabilecek arkadaslarin yorumlarini bekliyorum.

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Bu ve benzeri ciddi olabilecek konularda kesinlikle bir doktora gözükmeniz ilk tavsiyemdir.

Tahminime göre dolaşım sistemi, damarlar ve oksijen taşınması ile ilgili bir problem olabilir.

3. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    nefesini ayarlayamadıysan problem olmuş olabilir.benimde 3 gündür kalbim ağrıyor.nefes çok önemli bazen insan ayarlıyamıo ve bu büyük problemlere yol açabilir.bence kesinlikle doktora git hiç bekletmeden.

4. Jander

Jander Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Nefesten kaynaklandigini anladim.. Sanirim kendimi biraz kasiyormusum. Su an problem yok. Ilginiz icin tesekkurler.

Sayfayı Paylaş