Beyin ganaması -kafatasında catlak

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve DeZzA tarafından 6 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DeZzA

DeZzA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    kıbrıs
    Beyin kanaması -kafatasında catlak

Merhaba arkadaslar ewde net bitti bu aralar gendimi gelişdiremiyorum forumda pek wakit ayıramıyorm :( her neysa konuya gireim ben aklma birden bole bir dusunce geldi ben bildiginiz gibi bundan 5bucuk sene once bir kaza gecirdim we bunun sonucunda kafa tasında catlak olusdu beyin ameliyatı oldum 20cm kadar bir alanda catlak wardı sindi ise 1.5cm kadar bir alanda boşluk war doktorum bana ilk zamanlarda işde bilgilendiriyordu falan 1991 dogumluyum ben kafama platin gomadılar ergenlik cagında oldugum icin surekli gelişmemden dolayı koycakları platın yeterli gelmeyebilir die şindi benim esas sizden yardımcı olabilirseniz bir ricam olacak bilginizde kemik gelişimini hızlandırmaya yarayan bir vitamin warsa yani nasıl soleim kemik gelişimini hızlandırsın we boyumda kısa galdı brz 170cm dir su an boyum we kordizonlardan dolai epei kilo almış durmdaim b.b sayesnde biraz olsun onlardan kurtuluyorum işde bu kemik gelişimini we boy uzamasını hızlandırabilecek bir dogal ilac yada bitkisel karışım onerebilirmisiniz ?boy uzaması icin proteinler falan war die duydum ama o tarz ilaclardan uzak duruyorum dogal olması tercihimdir

2. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    oncelikle bende Gibrista okurum be gardes hyper_hyper_ aslen Kayseriden ama...Oncelikle gecmis olsun aradigin cewap BCAA we gulutamine dir.Fakat 91 dogumlu olman yasinin kucuk olmasi anlamina geliyor we aslinda bi uzmana danisman lazim bu kadar saf proteini ne sekilde alman gerektigini cunki kaş yaparken goz cikarmayalim...Doktorla gorusmelisin...Ayrica tawsiyem balik urunlerini kullanman en fazla rejenarasyon (yenileme) balikli yemeklerde war..Deniz urunleri daha dogrusu...thums:

3. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    yapma arkadaşım bu konuda burdan mı yardım istiyosun. bahsettiğin yer kafatasın.başka bi yerde bi kırığın olsa burda gerçekten yardımcı olcak insanlar var bu konudada yardımcı olurlar ancak senin rahatsızlığın ciddi ve hata kabul etmeyecek bi yerde bu yuzden sen burdakilerin veya baska insanların söyledikleri yerine doktorunun dediğini yapmalısın ve bu konuda sadece ondan fikir almalısın. hakikaten çok şaşırdım böyle bi konuda dışardan yardım istemene.geçmiş olsun

saydam bunu beğendi.
  4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    evet mancinink cok hakli,doktorun verdikleri disindan kullanma,burda yanlis veya gereksiz yonlendirmelere maruz kalabilirsin,yukarida da oldugu gibi.

5. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    "aslinda bi uzmana danisman lazim" "kaş yaparken goz cikarmayalim" "Doktorla gorusmelisin" ewt cok yanlis tawsiylerde bulunmusum saydam sadece balik ye dedigim icin cok haklisin!!!!!:mad: senden ricam bcaa we glutaminin ne ise yaradigini bana yazman ARADİM BULAMADİM FORUMDA!!!

6. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    burda sinirlencek bi şey yokki arkadasım senin tavsiye verdiğin kişi 91 doğumlu sen doğru bilgiler versen bile onun bunları doğru uygulayacağını nerden biliyosun.bu gibi durumlarda bizim yapacağımız o arkadası doktora yönlendirmek ve "modern tıptan" yardım almasını sağlamak.

bu arada saydam a. kızma onun cevap verme tarzı bu alısırsın ben alıstım çünkü hep haklı çıkıyor.

7. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    sinirlenen falan yok sence saydamin werdigi cewap sert deil mi kaldiki en forumda en sewdiginizi sahislar adli basligi dikkatle incelemeni rica ediyorm..

"akat 91 dogumlu olman yasinin kucuk olmasi anlamina geliyor we aslinda bi uzmana danisman lazim "...

8. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    dedim ya arkadasım alıscaksın onun tarzı bu biraz dolas mesajlara bak hak vereceksin nelere cevap yetiştirmeye çalışıyolar.

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    soru:kemik gelişimini we boy uzamasını hızlandırabilecek bir dogal ilac yada bitkisel karışım onerebilirmisiniz ?ayrica arkadasin kafasinda catlak var ve platin takili.

cevap(l30n66): Oncelikle gecmis olsun aradigin cewap BCAA we gulutamine dir.

allah askina boyle bir durumdaki adama hatta buyume caginda olan ve kafasindaki platinin bile yeterli olamiyacagi bir adam ama hemen recetesini yazmissin,istersen irtibata gec,tedavisine sen devam edersin.

burasi bilip bilmeden atip tutma forumu degildir.bir daha bu sekilde cevaplar atar ve uslubuna dikkat etmezsen forumdan uzaklasitirilirsin.

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Saydam'ın cevabında ve tarzında normal dışı hiçbirşey yok..
    doğru yönlendirme yapılamadığı durumlarda bir insanın hayatını etkileyebilecek çok riskli konular bunlar..
    gerekli cevapların yazıldığı ortada...
    kilit

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş