BETA Alanine 9 alıcam yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kemal_35 tarafından 11 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kemal_35

kemal_35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merak ettiğim konu bu beta alanine denen madde genelde alındıktan 5-10 dk sonra batma kaşıntı oluyor bu yan etkisimi iyimi kötümü nedir tam olarak beta alanine 9 alıcam zararı varmı laktik asitin önüne geçiyor enerjide çok artış olurmu. Beta alaninde çok büyük performans güç artışı olurmu

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Valla ben direk beta alanin kullanmadım ama bsn volumaize kullanıyorum içeriğinde beta alanin var. Ürün antreman sırasında kullanılıyor. Ve dediğin gibi bende kaşıntı yaptı hatta hafif bir kalp çarpıntısı da yaptı. Antremandan sonra da arada kaşıntılar devam ediyor. Kalp çarpıntısıda. Tabi bu bünyeyle alakalı bir şey. Yorumum gözünü korkutmasın kalp çarpıntısı dediğim o kadar aman Allah' ım bir şey değil. Fakat benim de kafama takıldı ve beta alaninden şüphelenmiştim. Supplementler.com a mail attım ve onlarda beta alaninden kaynaklandığını ama bir zarar gelmeyeceğini yan etkilerinin bunlar olduğunu söylediler.

Sayfayı Paylaş