BEST OF MODEL'e HAZIRLANANLAR.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Defactors tarafından 21 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 42 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ben de demek istiyorum ki konuyu açan kişinin ölçülerini bilmiyorum ben kafamdan 25-30 cm diye düşünüyorum çünkü yeni daha. 35 cm olsa bile kas yapmak o kadar kolay değil.
    kürü ben öneriyorum demedim 1 sene içinde hazır olması için hem bulk kürü hem define kürü yapması lazım.
    Olay genetik o vücudu 5-6 ay da yapanda var 5 sene çalışıp yapamayanda demek istediğim tamamen bu o arkadaşımızın eğer iyi bir genetiği yoksa o vücudu yapması zor diyorum.

2. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    Genetik doğru bişi ben spora 4 bucuk ay önce başladım kol 28 cm di şuan da 37 cm , 2 en fazla 3 ay içinde 40 cm olacağını düşünüyorum vücudum çok hızlı gelişiyor. Konuyu açan arkadaş 1 kaç fotoğrafını paylaşırsa burda daha iyi tartışabiliriz.

Son düzenleme: 23 Şubat 2012
  3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ama kas olarak mı gelişiyor ? Diğeri ise sende genetik olarak avantaj vardır bizim salondada var 6 ayda o verdiğin resimden kat kat iyi vücudu var baklalar filan göğüs kanat harika çocukta eksik hiç bir yeri yok yaırşmaya katılsa kesin 1. ama peki konuyu açan kişide genetiği iyi mi bunu bilmiyoruz.Ben 2.5 senedir çalışıyorum o çocuğu yakalayamadım güç olarak ağırlık olarak üstünüm ama kas olarak üstünlüğüm yok kasta kol ve bilekte üstünüm diğerlerinde geçiyor beni.
    5 senedir çalışan abimiz var oda o çocuğu geçemedim kolu 40 cm yoktur bence max 37-38 filandır.

Defactors bunu beğendi.
  4. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
  5. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Abi anlatamadım galiba senin genetiğin iyidir buna ben bir şey demiyorum.
    Defactors bu konuyu açan arkadaş fotosunu görmedik hadi gördük ama senin yaptığın vücudu 1 senede yapabilir belki, yani senin 4 ayda yaptığını o 1 senede yapar genetik demek istiyorum.
    yukarıdaki saydığım maddeler önemli zaten onların olması gerekiyorda vücudu çabuk kaslanmaya müsait olan var, zor kas yapan var.

6. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam dostum bende aksine bişi demedim 2.3 yukarıdaki yoruma baksana .

7. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    https://www.youtube.com/watch?v=wu-B5JO2SRg

Adaylara baktmda biz yanlıs yoldamıyız acaba ya ideal erkek vucudu böylemi oluyor :) Bunlar rüzgarda uçar abi resmen sonucta gzllk yarısması falanda deil yani modell bu vucut on planda olması gerekmzmı ? 2 3 tane düzgün yapılı adam var gerisi çöp ver ateşe

pierre_tolga bunu beğendi.
  8. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Yanlış yolda değilsiniz ama MODEL kavramınız farklı olabilir
    fashion tv de erkek modelleri görünce avrupalı ile bizim aramızda ki model kavramının farkı çok net çıkıyor ortaya aslında

9. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    1-2 dakika izlemek yeterli bunlar modelse 1 sene giden spora harbiden model olur.

pierre_tolga bunu beğendi.
  10. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

3.51 burdakinin ki iyi sadece bence vücut olarak diğerleri hiç hoş değil ? Hiç birindede bacak yok ayrıca nasıl modellik seçimi var bu ülkede anlamıyorum :)

Hymenalos ve pierre_tolga bunu beğendi.
  11. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    sanırım vücuda pek önem vermiyo jüriler; sempatikliğe ve en önemlisi de 1. sayfada söylendiği üzere gülüşe çok dikkat ediliyor.

12. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde gözüme takılan oydu en iyi karın onda en iyi göğüs onda alttaki video da dakka 2.40 dan sonrasını izleyiniz 2.bucuk yıldır spor yapıyomuşşşşşşş

2011 1.si Furkan palalı
    https://www.youtube.com/watch?v=wX4H4mn6lnA&feature=related

Defactors bunu beğendi.
  13. Defactors

Defactors Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ANKARA
    Yaş 18,Boy 1.82,Kilo 72,Gögüs 103,Belim 80,Basen 98,Omuz 124,Kol 33.
    Define derken yabancıyımda bu konulara.

14. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ya ben bunlara bakıyorumda abı ıdeal vucud buysa ben bu vucuda en son ıste spora baslamadan once sahıptım zaten :)

bende mı katılsam acaba :) heralde dıyete gırsem 1 senede ancak duserım :)

ben katılsam takarım kafay ıyıce bole her kas grubunun uyumuna dıkkat ederım mılletı sok eder donerım :) gerek yok bosverın :)

bıde sanırım buraya katılan gencler :) slıp gıyeceklerını dusunmeden spor yapmıslar abı erkek dedıgının kalcaları bayanları kıskandırcak gıbı olur yanı bır erkegın en hos bolgesıdır bence kalca bole sımsıkı olmalıdır bu ne bole ya :)

bu arada 2011 bırıncısı furkan spor yapıosa ve sporla bole olduysa yanı ben sporu falan brakım abı dıyet yapım bole dusuk kalorılı zaten bundan ıyı olur vucudum :) sınav ble cekmemıs :)

konuyla alakasız ama bayan brıncıyı nerden tanıorum dıyodum tamam hatırladım sımdı neyse ya hıc solemım :)

Son düzenleme: 25 Şubat 2012
  15. judgment

judgment Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ben katılmıştımda futbolcu oldğum için bacaklarda sıkıntı olmuştu :)))

16. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    bu yarışma sadece bir fizik-tip yarışması değil aynı zamanda kişinin karakteri , eğitim durumu ,kültür seviyesi ve özel yetenekleri önemli ...
    onun haricinde karizmatik bir surat yapısı ,heybetli fit (aşırıya kaçmayan ve yağ oranı düşük) bir vücut , hangi milletten olduğu net olarak anlaşılamayacak ve diğer karakterize tiplerden farklı bir kafa , yüz yapısı da önemli...
    katılanların bir çoğunun kilosu boyundan 5-10 kg arası eksiktir örneğin 185 boy 75-80kg
    bu arada en son seçilen serkan tanırgan , furkan palalıya bayağı bir fark atmış gibi ki bence serkan arkadaşımız tek geçer sadece bunu diyorum ; az daha boyu kısa olsaymış o biraz iyi olabilirmiş ama harbi adam tipi de fiziği de yardırmış :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:05 ----------

Son düzenleme: 26 Şubat 2012
    rockybalboa7, Azi, PointFlex ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  17. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    dikkatinizi çekerim adamların boyu 1.95 civarı yani o boyda zaten yapılı kaslı vücut çok zor

18. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    serkan tanırgan 202cm imiş bolusporda profosyonel basket oynuyormuş ayrıca BB'yi hem basket hem de modellik için yapıyormuş...

Hymenalos bunu beğendi.
  19. Defactors

Defactors Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ANKARA
    Finale katılanların %70 si tipsiz youtubede baktımda.Zaten 2-3 tipli arkadaş var onların arasındada Furkan Palalı,Serkan Tanırgan var.Teki 1.ci oluyo teki 2.ci.Tip ön planda bence

20. Ertan05

Ertan05 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Küre hiç gerek yok ya. Ben 16 yaşındayım boy 1.74 185 gibi birşey olmasını beklıyorum. Genetik el veriyor :) Şuan yağ yakımdayım ve karın yapma konusunda baya sinirlendim çıkmıyor meretler :) 5-6 yıl sonra allah nasip kısmet ederse artık :)

Sayfayı Paylaş