beslenmeyle ilgili eksiklerim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Şebek tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Şebek

Şebek Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaslar kilo almaya yonelik beslenmeyle ilgili onerilerinize ihtiyacim var simdiden tesekkurler

Saati saatine uygulayamiyorum ve gunde 5-6 ogun yiyemiyorum

Kahvaltida 3 yumurta 200 gram suzme peynir 4-5 dilim normal ekmek 1 bardak meyve suyu bunlar sabit onun haricinde ne hazirlanmissa yiyorum kahvaltida
    Gec kalktigim icin 1-2 gibi yapiorum kahvaltiyi
    Idmana gitmeden 1.5 saat once bi tabak makarna veya pilav yiyorum
    Idmandan hemen sonra gainer aliyorum 150 gram ve 1-2 saat sonrada 100-150 gram tavuk yiyiyorum bi kase yogurtla
    Dinlenme gunlerinde kahvalti ayni sekil kahvaltidan iki saat sonra bi tabak tavuklu pilav bi kase yogurt ile iki saat sonra 150 gram ton baligi 1 saat sonra gainer aliyorum 150 gram ufak değisiklikler olsada genelde boyle arkadaslar eksik oldugunun farkindayim bu yuzden tecrubelerinize ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim iyi forumlar

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş