Beslenmeyi nasıl yapmalıyım ? Çok acıkıyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve 21qRam tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 21qRam

21qRam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ilk olarak biraz uzun yazabilirim.

Ben obez biriydim aşırı şişmandım böyle sonra bigün kafaya koydum zayıflıcam diye 10 kg versem yeter diyodum fakat 20 kilo verdim göbeğmde göğsümde baya küçülmeler oldu eski aklım olsa yeterdi fakat yetmiyor daha fazlasını istiyorum yani devam etmek istiyorum ama hiç bir bilgim yok :D

Eskiden bilmediim için saatlerce salondan çıkmıyodum bişe yemiyodum 20 kilo verdim ama ne kadarı yağdan gitti kim bilir..

Neyse hayatım boyunca hep şunun gibi vücudum olsa böyle olurdum yok şöyle olurdum diyip durdum şimdi yapmak istiyorum.

( Burdan aşağısını okursanız iyi olur o önemli benim için :D )

AMACIM : Az bişey göğüs , kol kası yapmak omuzu genişletmek ve göbeği düzleştirmek.

Şimdi spor salonuna gidiyorum programım bu linkte : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-baslayanlar-bolumu/programimiz-nasil-79917.html

Fakat şimdi nasıl besleneceğimi bilmiyorum şuan 12 gibi kalkıyorum kahvaltı spora gitmeden önce bi öğün sporadn gelince öğün ve aralarad meyve gece yatarkende süt içiyorum fakat okul açılınca erken kalkıcam ne önerirsiniz ?

Birde aşırı acıkıyorum böyle midem sürekli gorul gorul ediyor boğazımda bir his var sürekli yemek yemeliyim diye bunu nasıl engelleyebilirim ?

Son sorum ise yumurtayı kahvaltıda sadece beyazımı yenmeli yoksa tam mı yenmeli ?

Kilo : 62
    Boy : 167

Vücudum : https://www.bodyforumtr.com/vbforum...o-verdim-ama-hala-yagliyim-resimli-76792.html

2. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Yumurtayı tam yemelısın.. ideal 2 tam yumurta bence ama ben 3 yıyorum :)

Sayfayı Paylaş