Beslenmenin Bilek kalınlığında etkisi varmıdır

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve xxxxaaaa tarafından 17 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. xxxxaaaa

xxxxaaaa Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    10 yıldır basketbol oynuyorum sürekli antremanlara gidiyorum bilek antremanları yapıyorum ama kalın değil sormak istediğim şey beslenme nin bilek kalınlığına etkisi varmıdır varsa ne yöndedir ?

yorumlarınız için şimdiden teşekkürler dumbelllls:arrow:weightlifter:arrow:bench_O

2. murat-ciftci

murat-ciftci Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Daha çok kemik yapısı ile ilgili diye biliyorum.Ama yaşın 15-16 ise muhtemelen kalsiyum tüketimini artırırsan gelişim olabilir.Ama yaşın 20'nin üzerindeyse beslenme ile sanırım az bir gelişim olur.(nacizane)

xxxxaaaa bunu beğendi.
  3. xxxxaaaa

xxxxaaaa Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun için sağol ben basketbolcuyum 6 ay sonra seçmelerim var girebilirsem takıma iyi olur ama vücudun iyi olmasını istiyolar bilek gücüne boy a zıplamaya vücuda bakıyolar şuan çok ince bi vücudum var amacım 6 ay içinde kalınlaştırmak

4. murat-ciftci

murat-ciftci Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    6 ay yeterli bir süre. Disiplinli bir çalışma ile zıplama performansını artırıp vücudunu da forma sokabilirsin.

xxxxaaaa bunu beğendi.
  5. xxxxaaaa

xxxxaaaa Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bende öyle düşünüyorum bakıcaz nolucak 6 ayda :)

6. Work Hard Play Hard

Work Hard Play Hard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O konudan bende çok muzdariptim.Bikaç şeyi araştırınca saati taktığımız o bölge kemik yapısıyla ve genetikle ilgiliymiş.Cok ufak bikaç kas grubu bulunuyormuş.Bilek çalıştıgın zaman biraz daha yukarıya dogru olan bölgeler gelişiyor

7. SNIPES44

SNIPES44 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Benim bildiğim kadarıyla bilek kalınlaşmıyor genetik birşey o ama güçleniyor..

8. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    valla ben 8 ayda 20 kilo aldım ve bileklerimde bile deri çatlakları oluştu inanılmaz genişleme oldu bileklerimde kötü yanı sadece çatlakların biraz derin olması ben ilk kez kendime görüyom böle bilek kısmında oluşan catlağı yani beslenme bende bilek de genişletme sağladı kardeşim

Sayfayı Paylaş