Beslenmenin Bana Yararı Nedirr ??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve JSinojiN tarafından 17 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. JSinojiN

JSinojiN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar oncelikle konuma göz attıgınız ıcın tesekkur ettım..3.ayı mı doldurdum ve calısmalara devam ediyorum..

kilo 62 boy 1.75 ..Heryerde beslenme beslenme beslenme . Nedir bu beslenmenın benim calısmalarıma etkısı . yanı cok yıyenını kasları daha mı cok calısıyor ? yada cok yıyenın performansı ıyı olur daha cok verım alır ? veya bırcok sey ..

kısacası ben gunde 4 öğün yiyorum . bu benım ne ısıme yarıyor.az yesem yaptıgım calsmalar bosa mı gıder.cok yesem daha mı geliskin oluırum ??? :S

umarım anlatabildim.smdiden sagolun ..

2. metall123

metall123 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    beslenme olarak düşünmesende olur insan aç kalabilrimi bole düşün bide sen kenini yüceltmek güclü olmak isityrsun yaa o yuzden kendini doyurcan bide artı olrak güclenmek için yapıcan bunu o yüzden :D

3. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    kısaca şöyle açıklıyım sana aslında antreman senin kaslarını sadece geriletir senin hacim kazanmanı saglayan beslenmedir ama şöyle anlama sakın yiyim içiyim yatıyım falan diyerek antremanda kasların bir yıkım içine girer ve gerekli besinleri (portein. karbo. vs.) alınmassa bu yıkım devam eder ve kaslar kendi bünyesinden beslenir buda kasların erimesi demek oluyo beslenmede tam o noktada devreye giriyo yıpranmıs kası tamir ediyo ve büyütüyo o yüzden agırlıklı protein ve karbo tüketiyoruz bildigim kadarıyla yardımcı olduysam ne mutlu bana. iyi forumlar!

oliestranjeu bunu beğendi.
  4. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    aslında bu sorunun cevabını yanıtlamak arabanın yürümek için neden tekerleklere ihtiyacı vardır sorusuna cevap vermekle eşdeğer bişey.

ama ciddiye alıp cevap verecek olursam bu işin %60 hatta 70'i beslenmedir.

bunu cok merak ediyorsan bir gün mükellef beslenip diğer gün ise hiçbirşey yemeden antreman yapmaya git
    aradaki fark sana cevap olacaktır.

saygılar

Sayfayı Paylaş