Beslenmemdeki yanlış

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve iRock337 tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. iRock337

iRock337 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    sabahları 7.30 gibi 1 tabak mısır gevreği sütle.sonrasında 1 ölçek protein tozu..
    13.00 da 1 elma.. 2 gibi spora başlıyorum haftanın 3 günü sabit olarak. spor çıkışında 2 ölçek protein tozu ve 1 adet çikolata yiyorum.sonrasındaki 1 adet elma yiyorum.ve süre gelen 1 saat içinde hiçbirşey tüketmiyorum. eve gidince yaklaşım 1 saat sonra tekrar 1 tabak mısır gevreği yiyorum.akşamda son öğünüme dikkatli bir şekilde evde ne varsa onu yiyorum aşırıya kaçmadan. sizce bu sağlıklı bir beslenme mi? yanlış besleniyorsam neresi yanlış yardımcı olursanız çok sevinirim

2. FURKAN BENLİ

FURKAN BENLİ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    amacın kilo vermek mi senin

3. alimemis

alimemis Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Benim onerim sabah kahvaltisini saglikli bir sekilde yapman soyle soyleyim ekmek olarak lifli ekmek kararinca tuketebilirsin onun yetine yulaf da tuketebilirsin ama peynir yumurta zeytin veya diger besin ogeleri domates salatalik gibi sebzelerden ve proteinlerden uzak durmaman lazim surekli ogunlerini protein shake le atlatamazsin

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. alimemis

alimemis Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Aralarda meyve tuketmen guzel ama dikkat etmek gerekir her zaman herr meyve yenmez insulin seviyesi onemli yag yakmak istiyosan dikkat etmen diger bi konuda bu...

5. iRock337

iRock337 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    kilo vermek sayılmaz yağ yakmak ve kas kütlesini korumak. teşekkür ederim @alimemis yorumun için

6. alimemis

alimemis Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Rica ederim beslenme ve antrenman için aklina takilan herşeyi sorabilirsin twitter dan da takip edebilirsin @ali_mms

iRock337 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş