Beslenmem ve Tavsiyeleriniz.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mustafagürcemal tarafından 1 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mustafagürcemal

mustafagürcemal Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelıkle şunu belırtmek ısterım haftada 3 gun ıdman yapıyorum ve bu duzenım degişmeyecek..Sabah 2 yumurta bol peynır domates vesaire....Ögle yemegime yarım ekmek döner yanına 150 gr lor ve 80 grlık konserve ton.Akşam yemegi genelde bıktısel proteyınle geçiricem yemkte ne varsa fılan dıyelım bız ona.:) Akşam yemekten sonra 2 yumurta ve 2 bardak sut..Bu araqda ıdmandan sonra kuruyemiş veya kuru uzum ögle yemegınden önce meyveyi aksakmıcam..Çok dusuk bir beslenme sıze göre bılıyorum fakat yeterlı olabılırmı amacım yag yakmak ve bellı orandan kas yapmak.

2. Spi

Spi Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    D.Bakır
    elindekiler bukadarsa bence ton balıgıyla tavugu idman sonrası yada öncesine al ve idman öncesi karbo almayıda unutma..sütüde yatınca iç ben her gün 1 lütre iciyorum 500 uyanınca 500ml yatınca

3. mustafagürcemal

mustafagürcemal Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ARkadeaşlar gunde 5 lira verebılırım ancak beslenmeye sızın varmı tavsıyelerınız..

4. YaheLL35

YaheLL35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    madem beş lira veriyorsun tavuk gögsü al bari.500 gram kadar gelir.100 gramda 20-25 arası protein olduğunu düşünürsek 100-110 protein kadar karşılarsın.gerisinide karboyla tamamla...

Sayfayı Paylaş