beslenmem sizce nasıl?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Nigzes3 tarafından 18 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Nigzes3

Nigzes3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle 1.5 yıldır bu sporun içerisindeyim ramazan ayında bir karar aldım düzenli ve iyi beslenecektim ve 3 haftadırda bunu uyguluyorum beslenmemden bahsetmek istiyorum

sabah: 100gr yulaf 500 gr süt tüketiyorum bazen yanında protein shake yada 4 5 civarında yumurta tüketiyorum

öğle: 150 gr pilav + 150 gr tavuk göğüsü yanında salata yada ayran

ara öğün: 150 gr pilav+ 150 gr tavuk göğüsü yanında salata yada ayran

akşam öğünü: 200 gr pilav + 250 300 gr arası tavuk göğüsü yanında salata yada ayran

yatmadan önce ise lor yada 4 5 tane yumurta tüketiyorum

her gün pilav tüketmiyorum tabkide diğer karbonhidratlardanda yararlanıyorum ama ağırlık olarak pilav o yüzden onun ismini yazdım bunun dışında gün içerisinde 1 2 tane dondurma ve içersemde maden suyu içiyorum 1 2 tane ve bolca su bunlara ek olarak başka bişeyde tüketmiyorum sizce beslenmem nasıl? bu arada haftada 4 gün antreman yapıyorum. yorumlarınızı bekliyorum yaşım 17 boy 1.86 kilo 85

2. Rastafania

Rastafania Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Protein çok fazla azaltmalısın 600 gram tavuk eti 180 gram protein eder 10 yumurtada 60 gram protein 240 gram etti biraz fazla bilader onu 150 160 lara çekmeni tavsiye ederim düz beslenmek yerine vücuduna kalori oyunları yap biraz fazla kalori al bi gün normalden dahada az al vs.

3. Nigzes3

Nigzes3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkürler.

4. Rastafania

Rastafania Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları: