Beslenmem konusunda öğle yemeğimi seçemedim yardım?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve undisputed01 tarafından 17 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Sabah 7 de kalkıyorum 3-4 yumurta beyazı peynir bazen tavuk veya salam az ekmek su veya süt tüketiyorum 10 11 gibi bi porsiyon meyve.

12 05'tede okulda olduğum için ne yemeliyim , 3 yumurta beyazı götürüyorum ayrıca karbonhidrat veya protein açısından beni 15 00 a kadar tutacak ne yenebilir ? Kantinden döner veya köfte ayran vb sağlıklımı + kas olarak kilo almaya çalışan biriyim 1. yılım sporumda ?

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Okula saklama kabında makarna,pilav götürme şansın varsa götür.

undisputed01 bunu beğendi.
  3. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    3 yumurta beyazı goturuyodum da bunun yerıne 6 yumurta beyazını sabah yıyıp öğlen okulda doner ayran yesem zararı ne olur kas yapmama engel olur mu ? 6-7 ay ye sonra diyet yaparsın diyen de var

4. brhmcr

brhmcr Guest

Donerin neden yapildigi belli degil belirli aralarda protein aliyoruz ki sindirimi daha iyi olsun, sen temiz beslen sonra diet yaparsin diyenler buyuk ihitmal gobekle gezip yillardir bir ara diyet yapacam diyenlerdir.

5. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Antremanlarım uzun oluyor gerçekten iyi yapınca beslenmemi gerektiriyor bu durumda , sabahki kahvaltımı iyi yaptıktan sonra 8-11 arası bişey yemiyorum.
    Su vb. sadece , 11'de elma , 12:05 tede öğle yemeği olarak 4 yumurta beyazı peynir olacak programım şuan bulk dönemindeyim diyebilirim.
    Yani beyaz ekmek ve yağlı döner vücuduma sokmayım boş boşuna teşekkürler.

6. brhmcr

brhmcr Guest

Bulk donemimdeyim diyorsan oglen ki yumurta ve peynirin yanina saglam bir yulaf gider :)

7. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    kahvaltini beyaz ekmekle degilde kepek veya tam bugdayla yapki lifli oldugu icin daha uzun tok tutsun . tekrar okulda yemek icinde bimde satilan 2li derya ton baliklari var fiyatida uygun onun yaninada yine kepek ekmegiyle doyurucu bi sandvic hazirlayabilirsin bugunku okul yemegim oyle mesela hem saglikli hem balik proteini ( ayrica sandvic icindeki salam peynir falandaki pro) hemde kaliteli lif ve karbonhidrat

iyi beslenmeler

Sayfayı Paylaş