beslenmem için tavsiyeler?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve gencbarmen1 tarafından 28 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    boy 1.75 kilo 73 yaş 18 dumbelllls
    ben yaklaşık 4 haftadır kardio , son 1 haftadır ağırlık ile kardio çalışıyorum. 78 kilodan 73 kiloya düştüm. bel 78 , göğüs 86 , bacak 53, kol soğuk 33, karnım şuanda çok sert ve göbek eridimi alttan kas çıkacağını düşünüyorum:) sabah kahvaltıda biraz lor peyniri ,domates,salatalık, yarım yağlı süt, 1 dilim beyaz ekmek, öğlenleyin : çeyrek dilim beyaz ekmek, sebze yemeği ve çorba. akşam yemeğinde: haftada 1 balık , sebze yemeği, çorba, ve hafif şeyler. yemekten 2 saat sonra spora başlıyorum yarım saat ile 1 saat arası hafif koşu ( interval i denedim fakat 20 dk ya gelene kadar göğüs kısmımda ağrı oluo) 100-150 mekik, ayrıca 1 gün göğüs + bacak, 1 gün omuz + sırt çalışıyorum. gün içinde 1 bardak yeşil çay içiyorum. sağlıklı yaşıyorum sigara ve alkol tüketmiyorum. kola bisküvi gibi şeyler abur cubur şeyler vesaire yemiyorum. gün içinde ufak tefek egzersizler germe gibi hareketler yapıyorum özellikle bacaklarım çok kalın orayı eritmem gerekio, çok ağır bir program uygulamıyorum uzun vadede sağlıklı kas yapmak istiyorm. beslenmem ve uyguladığım program uygun mudur tavsiyeler verirseniz çok sevinirim . şimdiden herkese teşekkürler

Sayfayı Paylaş