Beslenmem doğrumu?? Acaba

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zfr1993 tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zfr1993

zfr1993 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yaklaşık 1 aydır fıtness gidiyorum 3 Kilo verdim şuan yaşım 20 boy 171 kiloda 77 beslenme olarak genelde ekmek yemiyorum belli başlı bir diyet programına uygulamıyorum sabahları kaynamış yumurta yogurt yada specal k yarım yağlı süt yada sadece bir adet muz tuketiyorum spor cıkışı da bim den 500 gr meyveli yogurt yiyorum saat 18:00 gibide tavuk gögsu plav yiyorum arada değişiyor tabi 70 Kilo yada altına düşmek istiyorum bir diyet programı yapılabilirdi içinde yogurt tavuk prinç yeşillikler vb az masraflı kalıcı Kilo vermek istiyorum Lütfen yardım edin [​IMG][​IMG][​IMG]

2. bakici29

bakici29 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci-medikal
    Yer:
    istanbul
    special k yerine ve meyveli yoğurt gibi şeker seviyesi yüksek besinler yerine yoğurta yulaf veya migroslardaki şeker seviyesi düşük muslilerden almayı düşünebilirsin. Şekeri azaltmak-bırakmak kilo vermene çok faydalı olur emin ol.

3. zfr1993

zfr1993 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Peki kahvaltıdamı kullanım

4. bakici29

bakici29 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci-medikal
    Yer:
    istanbul
    aynen. spordan sonra basit şeker taraftarıysanda yanında biraz reçel ve arı poleni götür karıştırıp ye faydası olur

Sayfayı Paylaş