Beslenme

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve MRolympiaMusti tarafından 30 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MRolympiaMusti

MRolympiaMusti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    arkadaşlar herkeze merhaba sizlere beslenme düzenimi anlatacam ve nerede hata yapıyorum ve hangi doğruları yapıyorum diye eleştirebilirsiniz yada tavsiyelerinizi bekliyorum yağlı bir kütleye sahibim 105 kilodan 90 kiloya düşmüştüm 4.ayım doldu alanım Body Building
    Boy 1,75cm
    Kilo 90
    Sabah
    09 : 00 = 5 yumurta beyazı 50-100 gr arası Lor peyniri Haşlanmış patates
    ARA öğün meyve elma
    12 : 00 = 5yumurta beyazı 150 - 200 gr tavuk ızgara yada sade biftek dana eti veya kuzu eti
    ve bulgur pilavı 1 tabak
    14 : 30 = Antrenman zamanı ve 30dk öncesinden 2 tane amino asit antrenman bitiminden sonra 3 tane amino asit alıyorum 2,5 3 saat sürüyor
    18 : 30 = 200 gr tavuk veya biftek

yaptığım kardiyolar
    10 dk koşu
    10 dk bisiklet
    bel çevirme sopa ile 250 defa
    twings button 250 defa
    yanlara eğiliş
    Mekik 100 defa

değerli arkadaşlar sizce nerede hata yapıyorum nerede doğru yapıyorum eksiklerim neler dediğim gibi yağlı bir kütleye sahiptim ama yaptığım diyet bu şekilde sizce bu kadar besinle bu kiloda hata mı yapıyorum yoksa dahada mı yiyecek azaltmalıyım 100 gr Protein almaya özen gösteriyorum 100 gr da karbonhidrat daha fazlasını alırsam Karbonhidratın kiloyu dengede tutamıyorum bu beslenme düzeni 2 haftadır devam ediyor
    yada tüm bildiklerimi unutup zayıflayıp zayıfladıktan sonra mı kilo alayım Protein tozu şimdilik kullanmıyorum önümüzdeki ay başlıyacam önerilerinizi şikayetlerinizi ve bildiklerinizi bekliyorum

2. DoDoHaN

DoDoHaN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    GYM / BODY
    Yer:
    İstanbul
    Gayet iyi ilerliyorsun arkadaşım ama bisiklet ve kosuyu 20 dk ya çıkarman daha iyi olabilir beslenmeye gelirsek ben akşamları 10 yumurta beyazı 1 tabak bulgur pilavı 1 kase yogurt ve proteinleri içip yatıyorum sabah gayet enerjik başlıyorum

Sayfayı Paylaş