beslenme yardımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rocky_ tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rocky_

rocky_ Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar benım bu beslenme ısı kafama takıldı ıns dogru yere yazıyorumdur sımdı mesela benım boyum 170 kılom da 70 dıyelım hafta ıcı hergun fıtness yapıyorum dıyelım buna agırlık kaldırmada eklıyoruz hem bu kıloyuda korumak ıstıyoruz gunluk almam gereken proteın ve kalorı mıktarı ne kadar olmalı yag tuketımıne gelınce hıc yag yemememmı gerekıyor bıde dıyelım 70 kıloya 70 gr proteın alcaz vucuda ve 2500 gr da kalorı alcaz benım ındeksım bu dıyelım ben bu proteın ve kalorı ıhtıyaclarını karsılamam ıcın ne yapmam lazım ucuz yollu bı sekılde yapmak ıstıyorum yok et ye yok tavuk ye ben her gun bunları nasıl yıyeyım arkadaslar 2500 kalorıyı vucuda almam ıcın bı ton bı seyler yemem gerekıyor mesela brokolı de pro mıktarı yuksek aynı sekılde çökelegınde oyle kuru fasulyede var mercımekte var 100 gr mında su kadar dıyor ya besın degelerınde 100 gr olarak ben bunu nasılölçeyim şimdi vucuda fazla kalorı alırsak yag yapar vucut olmaz protenı fazla alırsak gene olmuyor az alırsakta olmuycak spor yapmak zengın ısımı arkadaslar beslenmeye aylık ne kadar harcamamız gerek ucuz yollu bı beslenme seklı yazarmısınız mesela bır gun ıcınde su kadar yumurta ye seklınde bana su kadar gr ye dıye bahsetmeyın ne olursunuz msela mercımek corbası ıccez su kadar gr degıl su kadar tabak ıc gıbı :):) cok komıgım bılıyom ama valla olmuyo boyle ya spor yapıyosan beslenme sart bunuda bılıyorum çok hacım yapmak ıstemıyorum 170 boyum var kılomu 70 ıle 75 arası tutup fıt bır vucut ıstıyorum hepsı bu

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş