Beslenme ve zayıflama

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Johnx tarafından 24 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Johnx

Johnx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo: 94
    Boy: 1.86
    Aşağı yukarı 2 aydır aşağıdaki diyeti ve sporu uyguluyorum.
    Sabah:1 dilim buğday ekmeği, 1 haşlanmış yumurta,klasik tabir bir kibrit kutusu beyaz peynir, 3-4 yeşil zeytin, domates.
    Öğle:Haşlanmış tavuk göğüsü , 1 adet haşlanmış patates , 1 kase yoğurt , 1 dilim buğday ekmeği.
    Öğle yemeğini 1 gibi yiyorum aralarda kahveydi diyet kolaydı vesaire derken saat 5 oluyor.Sonra spora gidiyorum 40 dakika kardiyo yapıyorum daha sonrasında 3x10 şeklinde dumble ve barlara giriyorum.Spordan geldikten sonra yemek yemiyorum.
    Sizlere soracağım sorular var yardım ederseniz sevinirim.
    Kilo verimim çok durdu sizce neler yapmalıyım?
    Yulaf kepeği tozunun zayıflattığını duydum aktarda az miktarda aldım denemek için zayıflamak isteyen biri olarak yulaf kepeği tozunu hangi öğünlerde ve ne şekilde tüketmeliyim?

Şimdiden teşekkür ederim , iyi forumlar.

2. Gke

Gke Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Akşam yemeği? ara öğün?

3. Johnx

Johnx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dediğim gibi 07:00'de okula gitmeden kahvaltıyı yapıyorum.Okuldan gelince 1 gibi öğle yemeği yiyorum saat 5 e kadar da ara da meyve,kahve,yoğurt tarzı birşey yiyorum 19:00-19:30 gibi programım bitiyor akşam yemeği yemiyorum belki yatmadan meyve ..

4. Gke

Gke Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar az kalori alırsan kilo verimin tabiki duracaktır. sen 90 kilosun ben 58 ama senin toplam kalori alımının en az 4 katını alıyorumdur. aç gezmeyle kilo verilmez, yaptığın kuvvet antremanları bir işe yaramaz, kas inşa edemezsin. gördüğüm kadarıyla bir forumda pek çok kişinin günlük beslenme programı var. onları incelersen mutlaka faydası olacaktır. ama bu şekilde beslenerek kesinlikle kilo VEREMEZSİN..

5. Johnx

Johnx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gke uyarın ve cevabın icin tesekkür ederim söylediklerini dikkate alıcam.Kendimi bildim bileli hep kilolu bir insan olduğumdan zayıflamak için birçok şeyi bilinçsiz yaptığımı bende düsünüyorum.Yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş