beslenme ve suplement kullanımı...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve HiDYA tarafından 27 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar genrise Whey Protein İsolat Complex ile Dekstrin-V 750g toz karbonhidratını aldım şimdi ben ilk defa bu suplementleri kullancağım yeteri kadar beslenemediğim için. gerçekten çok kötü bir beslenmem var ve haftanın 6 günü antrenman yapmaktayım

pazartesi göğüs,sırt
    salı sıçrama antrenmanı
    çarşamba kol, omur
    perşembe yoga
    cuma bacak,sırt
    cumartesi dövüş tekniği kenpo
    pazar dinlenme veya streching.

bunları yaklasık 2.5 aydır suplementsiz yapmaktayım artık vücudum kas yapmıyor ve zayıflamaya gittim yeteri kadar beslenemediğim için benden lütfen yorumlarınızı esirgemein nasıl kullacağımı ne kadar doz alıcağımı antrenmandan önce ve sonra ne alıcağımı yazarsanız çok sevinirim.

kilo:72
    boy:1.83
    vücut yağ oranı:%7,1
    beden kitle endeksi:22

2. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Kas yapmamasının sebebi acaba beslenememen değilde overtraining olmasın. Haftanın 6 günü 2.5 ay için fazla değil mi? Kenpo yazmışsın ama sanırım kendo yazmak istedin ve bildiğim kadarıyla (zamanında bende yapmıştım) kendo antrenmanları çok ağır antrenmanlardır.

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Kotu beslenme ve ustune 6 gun antrenman...

Bir insan neden 6 gun antrenman yapar, bu hammallıga neden girer hic anlamıyorum.

Supplementler beslenmenin alternatifi degildir. İyi beslenmeye katki olarak alınırlar. Yani kotu beslenmeni suplement ile telafi edemezsin.

Vucut salonda degil, dinlenirken gelisir. Maasallah sende dinlenme diye bir sey yok, beslenme de yok.

Bu durumda gelsim gosteremezsin, haftada 3-4 gun spor yap, beslenme bolumunu oku ve ona gore diyet listesi hazırla...

Konu kilit....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş