Beslenme Ve Kilo Alma

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Desperado tarafından 14 Temmuz 2005 başlatılmıştır.

1. Desperado

Desperado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Body salonunda, kol ve gogus kaslari gelismis insanların genelde gobekleri var. Yani gobegi 6 dilim kasli olanlarin, kol ve gogusleri ufak ( steroid kullanlari katmiyorum, dogal yapanlar ). Gobekleri yuzunden karin kaslari gozukmuyor. Ancak karin kaslari bence daha gelismis. Cunku karin hareketlerini digerlerinden daha fazla tekrar ve agirlikla yapabiliyorlar. Bir kisiye sordum, gobek olmadan olmuyor dedi. Simdi hacim yapicaz, sonra gobegi eriticez dedi. Peki gobek eritirken, kol ve gogusde kuculmez mi? Bu adamlar ne yapıyor boyle :?

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    vücut geliştirme 2 dönemden oluşur: kas kütlesi arttırma ve yağ eritme...vücut istisnalar haricinde her ikisini de aynı anda yapamadığı için ayrı ayrı yapılması gerekir...kas arttırma döneminde yağlanma kaçınılmazdır,mesele bunu minimumda tutmaktır (tam tersi, yağ eritme döneminde de kas kaybı söz konusu olabilir, mesele bunu minimumda tutmaktır)....anladığım kadarıyla, kas arttırma döneminde göbeklenen o kişiler yağlanmayı minimumda tutamamışlar...gereğinden fazla yağlanmışlar...bunun da sebebi beslenme şekilleri elbette...

3. MertSelcuk

MertSelcuk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    İlginçtirki çoğu insanında eti sıkıdır karın bölgesi kaslıdır şekillidir 100 kiloda tanıdğım adam var yaz kış 8 baklava karın kasıyla dolaşıyor hep formda hep yarışmada her an yarışmaya katılabilecek gibi...
    Sordum haftada kaç kere karın kası antremanı yapıyorsun diye 8 günde bir ya yaparım yada yapmam dedi fakat vücudu steroidler ile toplayacağı kadar karın kasını zaten toplamış....
    Bende haftada 2-3 kez çok sıkı yağ yakmaya yönelik karın kası çalışıyorum artık kaslarım nası yanıyor anlatamam fakat toplanmadıkça toplanmıyor :)

Sayfayı Paylaş