Beslenme sorunu yaşıyorum..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve qumsaati tarafından 4 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. qumsaati

qumsaati Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle şunu belirtmeliyim üniversitede 2.öğretim okuduğum için sabahları kalkamıyorum.Sitede bi çok araştırma yaptım beslenme ile ilgili ama bir türlü kendime uygum programı hazırlayamadım.Bu sporda 5.ayım boy:1.78 kilo:75. Sizlere sorucagım antreman öncesi ve sonrası evde hazırlayabilecegim(Öğrenci oldugumuda dikkate alarak) Basit yiyecekler nelerdir ? Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim...

2. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Üniversitede 2. öğretim olman sabah kalkmamana yol açmaz. Yaklaşık olarak 7-9 saat arası uyuman yeterli. Sabah 9-10:30 arasında kalkabilirsin.
    Eğer vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorsan hayatının bir çok zevkinden vazgeçmelisin. En başta miskin uykusundan. Vakitlice kalkıp vücudunu aç bırakmaman senin faydana olacaktır.

Şu şekilde düşünmelisin:
    "Vücudum uyuduğum sürece beslenemiyor. Boğazımdan bir damla su bile girmiyor. Vücudumu ne kadar aç bırakırsam o kadar kas kaybına yol açarım.
    O halde uyanıkken yaptığım çabalarımın hepsi miskin miskin uyurken kaybolur. Derhal uykundan uyan ve vücudunu besle ahmak!.."

:)

Ayrıca beslenme konusunda bu başlığı incelemelisin -> Yeni başlayanlar için beslenme tekniği

Başarılar dilerim.

3. qumsaati

qumsaati Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Burda miskin bi uykudan bahsetmiyorum.7 saat uyuyorum.ama biz 2.öğretim öğrencilerin Çogunda uyku düzenizliği vardır.okuyanlar bilirler.Antreman öncesi ve sonrasında hazır basit evde yapabilceğim yiyecekleri merak ediyorm

4. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    anternman öncesi derken ,sanırım "öğle yemeği" kastedilmiyor ,bunu yediğiniz düşünülüyor (kahvaltı olanağınız yok, sanırım) ?..)

Sayfayı Paylaş