Beslenme sıkıntısı. Çok yiyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve undisputed01 tarafından 29 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Okul oldugu ıcın 7 30 da kahvaltı yapıp saat 14 30 a kadar aç kalıyordum açıkcası artık okul bıttı saglıksız oldugunu bılıyorum ama okuldada saglıklı bişey yok. Artık böyle bi salaklık yapmayıp düzenli besleneceğim + şekeri eskisi gibi kesicem ama bugunu atlatmam lazım çünkü bugun yemegi çok çok fazla kaçırdım 1.5 tabak yemek , benimo bıskuvılerınden 1 paket , 3-4 avuç fındık , ekmek hiç tüketmezdm günde 1 dilim ama değişik bi ekmek vardı pide gibi yarısını yemişim o derece şimdi bugun evde 1 saatlik antreman yapsam eritirmiyim :D

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    ertesi gün dikkat edebilirsin arada bir oluyor böyle kacamaklar benimo yemissin bir seker olarak digerlerine birsey demiyorum pide de beyaz undan yapılmıstır buna da dikkat et yerken antrenman yapman iyi olmus

3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Arada kaçamak olur ama beslenme sıkıntısı değil seninkisi, boğazını tutacaksın biraz :)

4. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Kaç aydır spor salnundan en son çıkıyorum ne güzel çalışıyorum da sonrası sıkıntı oluyor tam da baklava çıkarıyordum :D Kötü oldu bu böyle yemeği fazla kaçırma sonrası 1-2 saat antreman yapıyorum eritir mi bazıları 1 dilim pizza için bile 1 saat koşu diyor da sagolsunlar :)

Sayfayı Paylaş