beslenme programim - Tavsiye Lütfen

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve body_46100 tarafından 18 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. body_46100

body_46100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Oto yedek parça ve aksesuar
    Yer:
    Kahramanmaraş
    sabah saat 9 da dükkana gidiyorum ve içi alınmış yarım ekmeğin arasına bolca peynir koyup 1 bardak çayla güzelce yiyorum.
    öğlen et, balık, veya tavuk bu üçünden birisini yiyorum pide yemiyorum genelde normal ekmek tercih ediyorum ve ekmeğin içini yemiyorum yarım ekmek oluyor genelde.
    akşam saat 5 gibi işten çıkıyorum eve geldiğimde yemek hazır oluyor
    akşam yemeğinde ne varsa örneğin patates sulusu ve pirinç pilavı var diyelim. Hiç ekmek yemiyorum doyduğuma karar verene kadar prinç plavı ve patetes sulusu yiyorum yada o gün yemekte ne varsa onu.
    Aradan 1 saat geçtikten sonra
    3 adet amino 6100
    1 adet hardline AOL
    1 adet büyük elma yiyorum
    Bunları tükettikten sonra 1 saat daha bekliyorum ve antremanıma başlıyorum
    Antremandan önce
    10 dakika sopa çevirme
    10x3 = 30 şınav
    50x3 = 150 mekik
    Daha sonra o gün ne çalışmam gerekiyorsa (örneğin güğüs) çalışıyorum ve antremanı tamamlıyorum. Topalmda 1 saat sürüyor.
    Antreman bittikten hemen sonra
    3 adet amino 6100 alıyorum
    1 saat bekliyorum ve 3 adet yumurtayı haşlayıp beyaz kısımlarını çok az tuz atıp güzelce yiyorum genelde saat 12 ile 1 arası uyurum.
    Uyumadan 1 saat önce
    1 su bardağı haşlanmış nohut'un üzerine az tuz ve kimyon atıp güzelce yerim.
    Uyumama 15 dakika kala
    1 adet hardline AOL yutarım ve yatağıma geçip güzelce uykuya dalarım :D
    yanlış yaptığım yerler varsa söyleyin yada eklemem gerekenler varsa söyleyin lütfen yorumlarınızı esirgemeyin...

Pazartesi : göğüs
    Salı : ön kol
    Çarşamba :eek:muz
    Perşembe : arka kol
    Cuma : kanat ve sırt ( Salona gidiyorum )

Ek Notlar :
    1 = arkdaşalar yaklaşık 5 ay salona gitmiştim fakat daha sonra bıraktım ve 2 ay hiç çalışmadım ve bu 2 ay içinde abur cuburu çok fazla tükettim.
    2 = Yemekleri çok fazla tuzlu yerim kendimi bildim bileli böyleyimdir ama artık buna dur demenin zamanı geldi
    3 = Vücudum kalıplandı fakat karın bölgemdeki yağlar bir türlü erimiyor bunun sebebini çok fazla tuzlu yediğimden dolayı vücut bünyede su tutuyor diye düşünüyorum sonuçta çok tuz vücutta su barındırır. Tuzu kestiğim için zamanla karın bölgesindeki yağlar gidermi acaba ?
    4 = Evde amatör olarak yapıyorum ayarlanabilir ağırlık sehbası aldım baya işimi görüyor evde salonda yapabildiğim bir çok hareketi yapabiliyorum kanat ve sırt hareketleri hariç yaklaşık 100 kg ağırlıklarım var dambıl'ım var ağırlığını istediğim gibi ayarlayabiliyorum.
    5 = Haftada bir sefer salona gidiyorum kanat ve sırt çalışmaya ( Cuma Günleri )
    6 = yağ yakıcı almayı düşünüyorum ne önerirsiniz

Boy : 180
    Kilo : 80

Yapacağınız yorumlar ve tavsiyeler için şimdiden çok teşekkür ederim. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın forumda daha yeniyim :)
    Bir hata veya kusur işlediysek af ola saygılar...bench_O

2. nizamicedit

nizamicedit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ekmeği kesinlikle çıkartın, bana kalırsa portakalıda çıkartın.
    Sabahları C Vitamini hapı alın yağsız peynir kullanın. Daha çok eksiğiniz var lütfen araştırın ondan sonra konu açın..

Sayfayı Paylaş