beslenme programim olmusmu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mirposs tarafından 7 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Sa arkadaslar ben evde calisiyorum hersey var calisma masasi vb. Calisma progtamimi paylasmistim isterseniz yine paylasiriz beslenme progtami yaptim yaşım 17 yeni girdim 17 ye :) boyum 1.71 kilom 53-54.6 yag tabakam var ama bundan sonra dahada eritmesemmi okadarda olurmu cubku hacim yok beslenmem yeterlimi sizce hacim almak ama yag almadan yavas yavas almak istiyorum
    sabah:2-3 yumurta.iki dilim ekmek cavdar kepek veya Isparta ekmeği .birde bir küp peynir bryaz suzme otlu hangisi olursa domates biber
    -antreman
    -öğle yemeği:evde ne yapildiysa onu yiyorum zeytin yagindan baska yag kullanmiyoruz
    -aksam yemeği:bir konserve ton balığı .bazen yannda evde olan yemek veya kepekli makarna vs
    sanki hic duzenli degil gibi mesela ton baligi makarna vs nezmaan tuketicem nekadar tuketcem gic birini bilmiyorum yarsinlarinizi bekliyorum bir sorum daha olucakti antreman yapmadigimiz gunlerdede nasil beslenicez ayni sekilmi

Sayfayı Paylaş