Beslenme Programi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ninares tarafından 9 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ninares

Ninares Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilisim
    Yer:
    Istanbul
    Sabah ,
    6:00 Kalkınca 3 Bardak su + Ilık suya Limon suyu ve saf elma sirkesi ( Karaciğeri rahatlatması için )
    6:20 Mass Gainer
    7:00 8 Haşlanmış Yumurta 2 tam sarısı , Bir Kase Sütlü Yulaf Ezmesi, Bir kase Lor Peyniri,yeşil siyah zeytin,salatalık domates biber yeşilçay, Cavdar ekmegi

10:00 Kokteyl Kuruyemiş + bir adet elma veya bazı zamanlar bu ikili değilde kepekli sandviç yiyorum kahvaltıdan hariç bir şekilde

12:30 200 gr Yarım Tavuk veya Tavuk Göğüsü , Roka , Salata , Bulgur Pilavı, Yoğurt

15:30 Bir adet elma + kokteyl kuruyemiş

17:00 Yarım porsiyon 1/3 Bulgur pilavı Komplex KarbonHidrat için ve yanına bir miktar tavuk proteini veya bazı zamanlarda baklagil proteini de almaya çalışıyorum.

19:00 Antreman başlangıcı

19:50 Antreman bitişi. Ve bir ölçek whey protein + basit karbonhidrat bir küp kesme şeker veya meyva suyu

20:00 Gainer

20:40 Yarım Tavuk Göğüsü ( Bazı davıklar büyük oluyorda şansıma ) 1 haşlanmış patates + yarım porsiyon bulgur + yoğurt + hafif salata

22:30 Bir bardak süt ve uyku moduna geçiş

Not: Akşam öğünlerimde bazen tavuk olmuyor şükredip baklagil yiyorum onuda belirteyim yeşil mercimek + nohut + kurufasulye + ve benzeri gibi.

Tesekkur ederim yorumlariniz icin

Sayfayı Paylaş