Beslenme Programında Yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Limon|2012 tarafından 1 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Limon|2012

Limon|2012 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba ,

Boyum : 1.78
    Kilom : 69
    Yağ oranım :%23

64-60 kg düşmek istiyorum.Bir yandanda vücut gelişimine devam edicem tabi bu duruma en iyi bu olur dediğiniz bir programınız varsa paylaşırsanız sevinirim.

Ramazan bittikten sonra diyete başlamam gerekiyor kollarımdaki kaslar yağdan dolayı belirginliği yok anca kasarsam .
    Göğüs bölgesine fazla önem vermemiştim memeye dönüşmeye başladı. Metabolizma yavaştı ramazanla birlikte dibe vurdu diyebilirim.

Bana protein ağırlıklı beslenme programında örnek programlar söylermisiniz. Sitede var 106 veya 90 kg dan düşmüş abilerimiz ama bana uygunmu karar vermedim. Daha sonra diyetisyene gidip düzeltmelerde yaptırıcam.

Yardımlarınızı Bekliyorum Teşekkürler,

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:33 ----------

Resimde Ekledim,

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Son düzenleme: 1 Ağustos 2012
  2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş