Beslenme Programın Yardım!!!

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Badici_fb tarafından 9 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Badici_fb

Badici_fb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Klasik sorum ama ben ara öğünlerde büyük problem yaşıyorum,yaşım gereği protein tozu ve diğer ürünler kullanamıyorum.Evde ne pişerse yemek zorundayım.Biraz baskıyla bunu halledebilirim ama beslememi nasıl yapacağım gerçekten bilmiyorum!!! Evdekiler beslenme üzerine araştırdığından ve önem verdiğinden 3 ana öğünde sporcu gibi besleniyorum ama ara öğünlerde yiyecek bir şey bulamıyorum ne yesem kesmiyor,6 öğünde yapmak istemiyorum,çocukluğumdan beri olan popo bölümünde çok fazla kilo var 20 cm boy attım hala erimedi,düzgün beslenme ve düzenli sporla bunu bitirmem gerekiyor ama düzgün beslenemiyorum.Çünkü dediğim gibi ara öğünlerde ne yesem fayda etmiyor!!!

Sabah: 3-2 yumurta beyazıyla sarısı beraber,sucuklu veya sucuksuz tost(esmer ekmekle),çay,domates,salatalık,4 tane zeytin(çayda 1,5 -1 tatlı kaşığı şeker kullanırım)
    Öğle :1 tabak Bulgur pilavı veya makarna,1 tabak tahılgiller yani mercimek,kuru fasülye...

Akşam:1 tabak Bulgur pilavı veya makarna,2 -3 tavuk eti- kırmızı et veya 1 tabak tahılgiller,bazen çorba, 1 tabak kıvırcık veya çoban salata

Ara öğünlerde meyveyle takılmayı tercih ederim ama o kadar acıkıyorum ki he rşeye saldırıyorum,özellikle kuru yemişler,bazen ekmeğe ezme sürüp yiyorum,çok zor durumdaysam bisküvi falan...
    Gördüğünüz gibi ana öğünlerde sıkıntı yok ama ara öğünler beni bitiriyor ve kilo vermemi engelliyor nasıl bir program yapacağımı ise belirleyemedim:(

2. ksktalat

ksktalat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Kilo vermekten şikayet etmişsin bulgur veya tahılgil yazmışın bana kalırsa akşam öğünlerdeki karbonhidratı azalt, bisküvinin de body için sağlıklı olduğunu düşünmüyorum hem yağ fazla hem şeker. Ara öğünlerde ton balığı salatayla beraber olabilir.

Sayfayı Paylaş