beslenme programın hakkında bir kaç sorun

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve DarkNRoll tarafından 25 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba arkadaşlar uzun zamandır forumda yoktum yurtdışında olduğum için..salonlara geri döndüm ve kendime bir program hazırladım.şuan bulk dönemindeyim.boy 176 kilo 75.üniversitede öğrenci olduğum için beslenmede bi iki sorunum var bunlara çözüm bulmanızı rica ediyorum.programım;

kahvaltı 7:00 : meyve,bir ölçek whey protein tozu,70 gram yulaf ezmesi,200 ml yarım yağlı süt,50 tam yağlı peynir,2 tam yumurta,2-3 dilim çavdar ekmeği

öğle yemeği : 12:00 300 ml ayran,50 gram tavuk,50 gram pirinç pilavı,2 dilim beyaz ekmek(yaklaşık 100-150 gram)

burdan sonra sorun var okulum 5te bitiyor ve antrenmanım saat 6da.antrenmandan sonraki öğünde 80 gram kadar ton balığı yiyorum 100 gram kadar karbonhidrat ve 20 gram kadar ekstradan protein alıyorum.antrenmandan hemen sonrasında whey içiyorum ve 400 ml meyve suyu içiyorum.antrenman sonrası öğünümle akşam yemeği çakışıyor.ama saat 7den 12e ve 12den 5e kadar sorun var okulda sadece belirli bi saat yemek çıktığı için o saatler arası boş kalıyor..antrenmana da olumsuz etki etmemesi için o saatler arası ne tüketebilirim evden götürüp yiyebileceğim bişey var mı..almam gereken bir supplement var mı ekstradan bi yorum yaparsanız sevineceğim..

bir de sabah kalkar kalkmaz wheyi direk tüketmek ne kadar sağlıklı bilmiyoru vücutta büyük bir enerji açığı olduğu için wheyi direk enerji olarak tüketmez mi vücut? bunun bilimsel bir açıklaması var mıdır? cevap verecek ilgi gösterecek olanlara teşekkür ediyorum

Sayfayı Paylaş