beslenme programımdaki eksikler

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve resasi tarafından 28 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. resasi

resasi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yaklasik 8 aydir bb yapiyorum bu spora kilo almak icin basladim baslangic 180 boya 50 kilo civarindaydim suan 183 boya 64 kiloyum vucut yapimin ektomorf olmasi kilo alimi mi zorlastiriyor diye dusunuyorum. Sabah 6da okul icin kalkiyorum 3 haslanmis yumurta yi yiyorum baskada bisey yiyemiyorum okulda 1 acma cay 2 gibi eve gelince 200 gram makarna 200 gram tavuk gogusu cacik felan spora gitmeden once 2 olcek hardline gainer ve spor sonrasi 3 olcek gainer aksamda makarna-bulgur-pirinc 200 gram garanti annem ne yaptiysa baska onu yiyorum aslinda cok arastirdum baska kalori yapacak ne yiyebilirim diye hep bu yediklerim yeterli gubi geldi baslarda cok iyi kilo aliyordum fakat 4 aydir kilom sabit gaineride 15 gun once aldim onerebileginiz biseyler varmi beslenme programima yardimlarinizi bekliyorum.... Konuyu mobilden actim biraz karisik oldu kusura bakmayin

2. ftrci05

ftrci05 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    kardeşim fındık fıstık ceviz kuru kayısı bunları bıcakla doğra ama parça parça olsun blander dan geçirme sonra 3 4 muzu al çatalla ez fıstık ezmesi al 3 4 kaşık at birazda kahve dök karıştır bunları güzelce bi kaşıkla felan bulamaç yap sonra bal dök üstüne sabah öğlen akşam ye ... enerji de verir protein de verir her istediğini verir .. tam bir kilo aldırıcı formül bence

Bodyyci bunu beğendi.
  3. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    protein alimin eksik gunde kilo basina ortalama 1.5 gr protein tuketmen gerek.. protein aliminini duzelttikten sonra karbonhidrat olarak kaliteli karbonhidratlara yonel bulgur kepekli makarna gibi kas kutlesi olarakda kilo almaya gayret goster oyle her buldugunu goturme :)

Sayfayı Paylaş