Beslenme programıma yardım edebilir misiniz ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve rasmus103 tarafından 10 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. rasmus103

rasmus103 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar günlük olarak yumurtamı,Lor'umu tavuğumu balığımı ya da ne varsa işte etimi falan yiyorum da bu ara öğünler bende can sıkıntısı yaratıyor.

Örneğin Yoğurt veya sütle yulaf ezmesi yiyemiyorum resmen gitmiyo boğazımdan. ya bu ürünleri güzel bir tada çevirecek bir formül ya da 2 ara öğünüm için yüksek proteinli tarifler lazım... Bu arada hali hazırda protein tozuna sahibim şöyle 30 günlük iyi bir beslenme programı yapmaya çalsııyorum yardımlarınız gerek...

2 yıldır bu sporla uğraşıyorum, antrenmanımı kusursuza yakın gerçekleştiriyorum ancak sıkıntı beslenme de

1.86 boyunda 85 kiloyum, biraz kas yaptım elbette,dışarıdan gayet fitte dursam durum pek öyle değil baya yağ da var maalesef... Nasıl bir program önerirsiniz?
    Eklemek çıkarmak istediklerinizi yazın her yorumunuzu detaylı şekilde dikkate alıcam teşekkürler :)

Kahvaltı;
    5-6 yumurta (yarısının sarısını yemiyorum)
    Şöyle bir avuç kadar lor peyniri
    Şekersiz çay, ya da mevsimine göre taze sıkılmıs meyve suyu
    sınırsız domates zeytin ne varsa yiyorum.
    Ekmek derseniz bir dilimi geçmez
    Ara Öğün;
    -> Sizden bekliyorum
    Öğle Yemeği;
    Haşlanmış tavuk göğsü veya dana eti
    1 tabak Bulgur ya da Pirinç pilavı
    varsa biraz salata
    Ara Öğün;
    Sizden bekliyorum
    Akşam Yemeği;
    Aile fertleriyle anlaştık haftanın 4 günü yine tavuk,balık,et yanına pilav tarzı takılıyoruz, 1 gün ben dışarda ızgara tavuk yiyorum.1 gün tamamen serbest, 1 günde annem az yağlı bir yemek yapıyorsa hücum ediyorm vs. :D
    Yatmadan önce -> Sizden bkliyorum

Her türlü karışıma,yemeğe varım tadı biraz birşeye benzese yeter.

Sayfayı Paylaş