Beslenme Programıma Bir Bakarmısınız?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Blackfortune tarafından 13 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Blackfortune

Blackfortune Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 16 yaşındayım yaklaşık bir senedir fitnessla uğraşıyorum ancak okulum zor olan okullardan biri olduğundan sınav haftalarında felan ara veriyordum. Geçen sene liseye başladığımda yaklaşık 81 kiloydum şimdi ise 68 kiloyum.

Beslenme Programım :
    Sabah 07:00
    1 Tabak Keten Tohumlu Müsli ( Light Süt ile olucak )
    3 rafadan yumurtanın sadece beyaz kısımları
    Biraz domates ve ara sıra çok az peynir

Ara Öğün 10:30
    Eti Form Karaker paketinin yarısı 5 adet oluyor.

Öğlen 12:10
    Haşlanmış Tavuk
    1 tane muz

Ara Öğün 2 : 30
    Eti Form Karakerlerinin yarısı yine

Akşam 17:00 - 18:00
    1 tabak sebze yemeği veya çorba
    1 dilim kepekli ekmek

Besleme programım bu ve haftada yaklaşık 4 - 5 gün spor salonuna gidiyorum. Tabi antremandan hemen sonra Protein Tozu alıyorum gece yatarken de protein tozu alıyorum.

Spor salonunda da bölgesel çalışıyorum yani
    İlk gün Göğüs - Biceps
    İkinci gün Sırt - Triceps
    Üçüncü gün Omuz - Bacak

Buna dahil olmak üzere her gün mide çalışıyorum ve 30 - 45 dakika arası kardiyo yapıyorum.

Şimdi şikayetlerime gelirsem öncelikle 2 3 aydır tamamen vücut geliştirmeye odaklansamda chest press makinesinde sadece 35 kilo yapabiliyorum ve bu kadar destekleyici ürün alırken bunun nedeni ne olabilir ?

2. olarak göbeğimde hala yağlanma var bugün itibariyle kardiyo programına başlıyorum tekrar yaklaşık günde 3 km tempoluyum yürüyorum.

Bu forumda çok değerli abilerimin olduğunu biliyorum bizim spor salonunda sevdiğimiz abilerimizde bu foruma girip burada bişeyler paylaşıyorlar. Bu diyet programımla ilgili yanlış yaptığım bir şey varsa beni bilgilendirmenizi rica ediyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.
    Teşşekürler

Sayfayı Paylaş