Beslenme programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve talatöz tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. talatöz

talatöz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 aya yakın süredir yapıyorum fitness işini adam akıllı hedefim yağ yakmak öncelikle ve kilo kaybetmemek
    kilo:77
    boy:1.80
    kullandıgım supplementler:
    protein tozu(gold whey)
    aminoasit(amino beef universal)
    yağ yakıcı lipo6

SABAH

1 ölçek protein tozu-süt karışımı shake
    buna ek olarak zamanım olursa 4-5 yumurta ( 1 tane tam 3-4 ünün sadece beyazı)-biraz yağsız peynir- zeytin

ÖGLEN

altta yazacagım 2 şeyden birini yiyorum
    200-250 gr tavuk ( papatesli tavuk )
    250-250 gr köfte (patatesli köfte)
    mevsim salata

ARA ÖĞÜN

kilosu 25 liradan karışım almıştım ( içinde dut kurusu, üzüm kurusu,fındık,badem her şey var ) ondan 1 avuç yiyorum

spordan 1.5 saat önce karbonhidrat alıyorum
    haşlanmış makarna
    pilav
    yulaf
    bu 3 ünden birini tüketiyorum

spordan hemen önce 2 kapsül aminoasit ve 1 adet yağ yakıcı kullanıyorum
    kardiyoyla birlikte(30 dakika kardiyo) toplamda 2 saat spor salonunda kalıyorum

spor sonrası suyla 1 ölçek protein tozu karıştırıp içiyorum
    ve 1 saat sonra 5-6 yumurta ile omlet yapıyorum ( sadece beyazlarını kullanarak ekmeksiz düz bir şekilde yiyorum yağı da çok az kullanarak ama eger bunu yapıyorsam sabah yumurta yememişimdir.)

AKŞAM YEMEĞİ

yine tavuklu patates tarzı bir yemek ve yanında bolca yoğurt yiyorum
    ya da tonbalıklı salata

akşamdan 1 saat sonrada 2'si bir arada ya da ada çayıyla gidiyorum ve uyuyorum.

Spor aralıgım 2 gün gidip 1 gün ara şeklinde yapıyorum ve yoğun antremanlar yapıyorum kilo açısından.
    Benim tek bir sıkıntım var terlemem çok az oluyor nedenini de merak etmiyor değilim , şimdiden teşekkür ederim tavsiyeleriniz için...

Sayfayı Paylaş