beslenme programım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Rocky_4 tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Rocky_4

Rocky_4 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    16 yaşındayım
    1.80 boy
    68-69 kiloyum
    geçen senden beri 10 kilo verdim ama hala göbek var 1 senesir yarım yamalak fitnesa yaptım ev salon ama beslenmeye dikkat etmemiştim artık bi beslenme programı ile evde devam ediceğim öğrenciyim buna göre değelendirme yaparmısınız amacım göbeği eritip yağ yakıp kas kütlesi almak

sabah
    3 yumurta
    2 dilim tam buğday ekmeği
    50 gr peynir bal

ara
    kuruyemiş tarzı enerji verici şeyler

öğlen
    okulda yemek için iyi bişey yok ondan dolayı evden sandwich götürmeyi düşünüyorum
    salam kaşarlı sandwich ekmeği içinde

ara olarak
    meyve(mandalina portakal elma )

akşam
    annem ne yaptıysa genelde haftada 3-4 gğn beyaz et yerim ama çok yağlı olursada yemek zaten malum akşam ondan az yerim

dediklerim doğrultusunda eğer yorum yazma gereği duyarsanız ne mutlu bana hepinize iyi forumlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Mustafa taşdemir

Mustafa taşdemir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kahvaltına önce 1 bardak pekmez iç kahvaltını yap sonrasında yulaf ezmesi 1 kase süt ile.... ara öğünlerde muz ye 1 bardak süt iç fazla alma mideni bozar

3. Rocky_4

Rocky_4 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    önümüzdeki pazartesi başlıycam umarım tavsiyelerinizi dikkate almaya çalışıcam ama yulafı yiyemiyorum ne süt ne yoğurtla onun için arada yulaf yerine ne yemeliyim?

4. Mustafa taşdemir

Mustafa taşdemir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    meyve suyu ile dene... 4 tane haşlanmış yumurta ama 1 tanesinin sarısını tüketmelisin 100 gram lor peyniri 3 kaşık bal 1 kase yulaf ezmesi.... yapay şekerlerden uzak durmalısın uyku düzenine dikkat etmelisin 11:30 gibi uyuman gerek vücudunun growth salgılaması için... gün içerisinde ne bulursan ye :D bol bol makarna pirinç pilavıı beyaz et kırmızı et antrenmandan 2 saat önce 2 tabak makarna 2 adet haşlanmış patates antrenmandan sonra 5 6 adet haşlanmış yumurta bir tanesinin sarısını tüket sadece, diğerlerinin beyazını... antrenman sonrası protein değeri yüksek yiyecekler yemeye dikkat et en basitinden yapabilceklerini önerdimm :) :)

Rocky_4 bunu beğendi.
  5. Rocky_4

Rocky_4 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    zaman ayırdığınız için teşekkürler

6. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş