Beslenme programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve harmel tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. harmel

harmel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Selam herkese. Boyum 173 cm kilom 77.1 . Yağlanmam var. Yağ yakmak hedefim. Beslenme programım sabah 8:00 1 dilim kepek ekmek 2 yumurta veya 100 gram light peynir,domates. saat 10:00 1 tane meyve. Saat 12:00 2 dilim kepek ekmegi,1 porsiyon sebze yemeği(genelde taze fasulye patlıcan tava) 2 yemek kaşığı kepekli makarna,salata,1 su bardagı yoğurt. saat 15:00 1 dilim kepek ekmegi,1 dilim light peynir 1 bardak yarım yağlı süt 1 tane meyve. akşam 18:00 1 porsiyon sebze yemeği,1 su bardagı yoğurt 2 dilim kepek ekmegi,1 porsiyon çorba,120 gram haşlanmış tavuk göğsü,salata. Ağırlık ve kardiyo yapıyorum. Ağırlıktan sonra interval yapıyorum. Bacak çalıştıgım günler başka bişey çalışmıyorum.Diğer boş kalan günlerin birinde hafif tempo kardiyo diğerinde interval yapıyorum. haftada 3-4 gün arası karın çalışıyorum.

Yediklerimin hesabını yapacak olursak günde 1600 kalori alıyorum. 117 gram protein,41 gram yağ,175 gram karbonhidrat alıyorum.

2. KEEPfit33

KEEPfit33 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Selam, beslenme programın iyi fakat kilo vermek istiyorsan o ekmekleri çıkarmalısın bunun yerine ceviz tüketebilirsin. Bir de öğlen yemeğinde 2 dilim kepek ekmek yerine protein içeren tavuk veya balık ekleyebilirsin. ara öğünlerin çok karışık, sadeleştirebilirsin. saat 15 teki öğünü miden nasıl kaldırıyor anlamadım :D neyse başarılar..

Son düzenleme: 24 Temmuz 2013

Sayfayı Paylaş