BesLenme Programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve OgetS tarafından 7 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. OgetS

OgetS Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar.Ben 28,02,2011 de 178 cm boy ve 97,5 kilo ile fitness a başladım ve 3 4 ayda 80-82 kilo arasına indiim ve hedefime ulaştım lakin karnımn alt kısmında yağ tabakası hala var.Bu arada 97 den 80 e ulaşma aşamasında hem bb hemde fitness yaptıgm için çok az bi sarkma oldu o da göbek kısmında alt karın . Velhasıl ben o minnacık sarkığı hem gidermek için hemde 6 packlern (üst mide de kiler iyi az çok belli lakin alttaki ler ....) çıkması ve tabikide daha sağlklı bir hayat için spora tekra başladım ve spor un daha faydali olması adına kendimce bir beslenme programı yaptım ve bunu sizlerle paylaşmak önerilerinizi ve eleştrilerinii almak istiyorm.Şimdi den yapacagnz yorumlar için can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

Sabah: 08:30 kalkış 1 bardak ılık su ardından 1 tane meyve tüketiyorum.
    09:30 gibi kahvaltı yapıyorum.
    3 Yumurta haşlama ( 1 tam 2 beyaz)
    1 Dilim kepekli ekmek
    100-200 gr arası Lor peynir (bÖReklik olan)
    1 domates 1 salatalık (Orta boy veya büyük boy)
    3 - 5 adet yeşil zeytin
    1 - 2 bardak siyah çay(kupa da)

Öğlen : 12:30 gibi spor salonunda oluyorum. (Salona gelmeden önce 1 2 adet orta boy yumurta yiyorum.)
    35 - 45 dk da bb yapıyorum ardından da
    20 dk twist 20 dk sopa çevirme

14: 30 Gibi evde oluyorum

100-200 gr arası Lor peynir
    2 adet yumurta haşlanmış
    1 domates ve 1 salatalık
    2 dilim kepek ekmeği

veya

Annem evde tavuk eti veya kırmızı etten oluşan bişeyler yapmışsa onun suyunu süzerek et lerinii yiyorum yanında da az pılav yarım 1 porsiyon arası.

Akşam: 20:30 gibi evde oluyorum

Haşlama tavuk yada bugulama tavuk vs varsa normal bir kaide de yiyorum.Mideyi kesinlikle şişirmiyorum...İçecek olarak ta genellikle hattta hemen hemn herzmn suyu tercih ediyorum.

00:00 yatmadan öncede 1 tane yeşil elma tüketiyormm

Evet USTAlar ve Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...

BOY : 178 CM
    KİLO 79 - 80 KG
    BEL : 89 -90 CM
    OMUZ : 126 CM
    GÖGÜS : 111 CM

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:14 ----------

Umarım dogru yere açmışımdır :) konuyu

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Konuyu dogru yere acmıssın, beslenme gunlugunde acsaydın konuyu kilitlerdik.

Beslenme programın iyi gibi gorunuyor. Bu sporda maddiyat cok onemli oldugu icin herkes protein kaynagını kendi kesesine gore secmekte. Sen de daha cok lor ve yumurtaya yuklenmissin.

Aksam yatmadan evvel neden elma yiyorsun onu anlamadım. yatmadan evvel alacagın Karbonun sana ne faydası olabilir?

3. OgetS

OgetS Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Demir00 evet dogru söyluyorsun maddiyat çok önemli bu sporda öğrenci olunca ve sabit bir gelir bulunmayınca direk ucuzluğa yöneliyor insan.Meyve yi hayatımdan çıkarmak istemiyorum ve en yararlı olanı elma diye düşündüm. Sence ne gibi alternatifler eklemeliyim akşamn yemegine? haşlanmış tavuk vs? bu tarz şeylere imkanım var yada ton balıgı fln...

4. OgetS

OgetS Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Bu arada sevgili arkadaslarım bel'im 90 cm incelmesi için hergün 25 dk twist 25 dkk sopa ceviriyorum sizce yaralı olur mu olursa ne kdr sürede 85 cm e cekerim bel cevresini ??

5. OgetS

OgetS Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    kimse cevap yazmayacak sanırımmmm

6. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Kısa vadede kazanç beklememek lazım, 6 pack denilen olay öyle kolay kolay oluşmaz.Günde kaç tam yumurta yiyorsun birde?

7. OgetS

OgetS Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    3 tanem sabh kahvaltıda 2 tam yumurta da spordan dönüşte...

lordmarvel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş