Beslenme Programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve vigNerd tarafından 21 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vigNerd

vigNerd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    06:45 Sabah:2 tam yumurta 1 bardak süt domates salatalık

15:30 Öğlen:pilav veya Makarna veya Bulgur pilavı Salata

-Antreman

19:00 Akşam:Ton Balığı,Tavuk vb Salata

20:00 Meyve ve süt

Antreman Olmadığı Günler

Kahvaltı aynı

Öğle yemeği genelde ev yemeği oluyor.

Ara Öğün : 1 avuç ceviz

Akşam aynı

Biraz düzensiz yazdım gibi hyper_ 6 kilo vermeye çalışıyorum boy 1.78 kilo 74 sizce nasıl? Okula bir şey götürme imkanım yok, okulda saat 10 gibi tost ve ayran yesem nasıl olur?

2. ByFelix

ByFelix Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    tostu evde kepek ekmeği ve light kaşarla yapman çok daha sağlıklı olur çünkü okullardaki tost makinelerinde birikmiş yağ artıkları felan çok sağlıksız o makinelerde günde ne kadar tost yağıldıgını düşünürsen ki sadece tost deil açma poaça gibi şeyler de istek üzerine ısıtılıor felan ...ayrıca programında dikkatimi çekti öğün sayın gerçekten az...Sabah 2 yumurta yerine 3 yumurta ye ayrıca peyniri göremiorum ? Lor peyniri tüketmeni tavsiye ederim ....Sütü de yağsız tüketrsen çok daha iyi olur ...Ayrıca öğle yemeğinde yüklü bi protein göremedim ? ::S 100-120 gr Haşlanmış tavuk göğsü tüketmelisin ...

3. vigNerd

vigNerd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peynir yiyemiyorum maalesef:) Öğle yemeğinde protein alımını gerçekleştireceğim teşekkürler.

4. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Boy kilo oranın normal gibi gözüküyor ama yağ oranın mı fazla acaba? Eğer yağ oranın fazla ise hiç kendini 6 kilo vermeye endeksleme, ağırlık çalışıyorsan zaten yağdan verdiğini kas olarak alabilirsin, o nedenle kilon hiç değişmeyebilir bile.

5. vigNerd

vigNerd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yağ oranım fazla.Göbek var ve kalça vb biraz yağlı.Basenleri biraz incelttim çalışıyoruz bakalım bench_O

Sayfayı Paylaş