Beslenme Programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mharman tarafından 5 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mharman

mharman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Antrenman Öncesi
    100 Gr.Sütle Karıştırıp Yulaf ezmesi ve Muz

Antrenman Sonrası

1 Büyük Tabak yağsız makarna yoğurtla birlikte

Öğlen

4 Yumurta Sadece 1 tanesinin sarısını yiyorum,2 Dilim Çavdar ekmeği 150 gram Lor Peyniri,330 gram süt tüketiyorum.

Ara Öğün Olarak Yeşil Elma,Kivi,Portakal gibi meyveler tüketiyorum.

Akşam

Genelde haftaiçleri akşam evde sebze veya kurubakliyat oluyor onlardan 1 tabak yanında genelde pilav veya yağsız makarna tüketiyorum yine yoğurtla beraber.Hafta sonları da Balık,Tavuk gibi şeyler tüketiyorum.

Akşam yatmadan önce ise 330 gram süt içip yatıyorum.

Arkadaşlar program hakkında önerilerinizi bekliyorum.Genelde şekerli ve yağlı şeyler tüketmemeye özen gösteriyorum bodye başlamadan önce vücudumda yağlanma vardı 3 aydır bu sporla ilgileniyorum ve vücudumda yağ felan kalmadı hafif göbekte var onunda zamanla spor yaparak geçiceğini düşünüyorum ki o da belli olmuyor kütle olarak gelişme kaydetmeye başladım 5.ayımda whey protein de almayı düşünüyorum.

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız tasınmıstır.
    tasınma sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyurudan önce günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmaktadır. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş