Beslenme Programım ve tavsiyeler

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mharman tarafından 27 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mharman

mharman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    iyi günler arkadaşlar beslenme programımı söylüyorum boyum 1.78 kilom şu anda 70 ancak vücudumda karın bölgesinde ve alt göğüs bölgelerinde çok hafif yağ var onları eritmek için uğraşıyorum evde kendimce.
    Sabah Kahvaltısında: 100 gram yulaf ezmesi 1 bardak yağsız süt (pınarın 0.1 yağ olan sütleri) 1 tane salatalık veya havuç öğlen atıştırmalık eti form yiyorum kuşluk vaktinde meyve tüketiyorum elma,kivi gibi akşam ise 300 gram haşlanmış tavuk eti 1 tane haşlanmış patates yanında bol yeşillikli zeytinyağlı salata,brokoli gibi sebzeler tüketiyorum gece yatmadan 2 saat önce 3 yumurta beyazı ve yine yağsız süt içiyorum.kendime göre böyle bişey uyguluyorum haftada 3 kez şınav çekiyorum 4x25 den haftanın 6 günü 40x4 den üst karın 25x4 den alt karın çalışıyorum 2 tanede 5kg lik dumbellerla 1 gün omuz 1 gün göğüs 1 gün kol,arka kol çalışıyorum 10 kg lik damacana şişeleri ile kanat çalışıyorum.tabi programda eksiklerim illaki vardır ancak hergün dershanedeyim zaman bulamıyorum ona görede yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş